توضيحات پروژه

صفحه اختصاصی شرکت کابین گستر رز

 مجری فضاهای بهداشتی عمومی و تخصصی

ضد آب بودن، هنر ماست!

آشنایی با شرکت کابین گستر

  شرکت کابین گستر رز در سال ۱۳۸۴ تأسیس و در زمینه واردات ورق های HPL   و استفاده از آنها در سیستم های پیش ساخته مبلمان محیط های مرطوب  (wet furniture)   اعم از کابینهای توالت، دوش، رختکن، نیمکت، کمد رختکن، روشویی  و کابینتهای آزمایشگاهی، حمام و استخر شروع به فعالیت نمود. از دیگر فعالیتهای شرکت ، اجرای نمای داخلی با استفاده از ورق های   HPL است که با زیر سازی فلزی و به صورت نصب خشک انجام می شود.

هدف اولیه این مجموعه انتقال مواد اولیه و تکنیک های ساخت از منابع خارجی به داخل کشور و در مرحله بعدی تولید آنها در داخل کشور بود. این مجموعه طی مدت زمانی کوتاه توانست در پروژه های بزرگی شرکت کرده و جای خالی روشهای نوین و بهداشتی برای سرویس ها ی عمومی را پر نماید. کابین گستر در حال حاضر  با ۸ سال سابقه و بیش از ۴۰۰ پروژه اجرا شده ،  مجرب ترین تشکیلات در حوضه فعالیت خود می باشد. محصولات و خدمات کابین گستر قابل استفاده در انواع محیط های عمومـــــــی از جمله فضاهای اداری – تجاری ، ورزشی -  تفریحی ، صنعتی، اقامتی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی ، آموزشی  و ... می باشند.

برخی خدمات کابین گستر

خدمات واحد فنی

     تهیه نقشه جزییات نصب بر اساس پلان محل.

     مشاوره در انتخاب رنگ و طرح مناسب و هماهنگ با سایر ویژگی های محل.

     مشاوره اولیه در مراحل مختلف ساختمانی جهت رعایت استانداردهای لازم که مراحل بعدی نصب را اقتصادی تر و آسان تر می گرداند.

خدمات واحد فروش

     شرکت کابین گستر با دارا بودن موجودی ورق در ضخامت ها و رنگ های متنوع، آمادگی ارایه محصولات به صورت ورق خام و بریده شده، انواع یراق و انجام پروژه های مربوطه به مشتریان محترم را دارد.

درنگ....

تا چندی پیش، فقدان مصالح و روش های نوین در طراحی و اجرای فضاهای بهداشتی عمومی و تخصصی در کشور احساس می شد. طی سالیان اخیر با ورود مصالح جدید به کشور، تحولاتی در این عرصه صورت گرفت و کابین گستر به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه اجرای مبلمان فضاهای بهداشتی، شروع به فعالیت نمود.

فعالیت کابین گستر

فعالیت ما در تابستان سال ۸۴ با انجام پروژه سرویس های بهداشتی مجموعه ورزشی تنتوری جزیره کیش آغاز شد. کابین گستر در شهریور ۸۵ ثبت گشته و اینک پس از گذشت یک دهه، کابین گستر افتخار همکاری در بیش از ۴۰۰ پروژه بزرگ و کوچک عمومی، اداری، تجاری، تفریحی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، اقامتی، صنعتی، بیمارستانی، آزمایشگاهی و دارویی در سطح کشور را داشته و هم اکنون خود را برای انتقال این محصولات و تجربیات به پروژه های در حال اجراء در کشور های همسایه آماده می کند.

محصولات کابین گستر

  HPL  کـــه مخفف High Pressure Laminate ) ( است، نـام صفحاتی می باشد که از ترکیب لایه های سلولزی و رزینهای فنولیک به وجود می آید. این ترکیب پس از قرار گرفتن در دمای بالای c°۱۰۸ و فشار bar80 تبدیل به صفحاتی محکم با مشخصات فنی ویژه می گردد که در ادامه مورد اشاره قرار خواهند گرفت. سطوح نهایی این صفحات توسط لایه های رنگین و پوشش ضد خش پوشانده می شود. صفحات HPL کاربرد های وسیعی در زمینه های گوناگون دارند. این صفحات از ضخامت mm 3/0 تا  mm26 تولید می گردند و HPL مورد استفاده در سیستم کابینت و کابینهای بهداشتی دارای ضخامـــت mm 12 می باشد.

 

  1. مقاومت در برابر آب

صفحات HPL در تماس مستقیم با آب و رطوبت کاملا مقاوم بوده از اینرو جنس ایده آل برای محیط های نمناک است.      

  ۲ . سهولت شست و شو :

به سبب عدم جذب آب لک نمی شود و در صورت شست و شو براحتی تمیز می گردد. و مواد تمیز کننده معمولی بر آن بی تاثیر است.

  1.  استحکام :

ترکیب مقاومت خمشی و قابلیت ارتجاعی در ساخت صفحات HPL مایه مقاومت مطلوب آن در مقابل ضربه و ... گردیده است.

  1. بهداشتی بودن :

پایه فنولیک و درجه حرارت بالا و فشار زیاد در ساخت صفحات HPL سبب مقاومت آن در مقابل اغلب مواد شیمیایی و آتش گردیده و محیط نامناسبی برای رشد باکتری ها محسوب می شوند.

  1. خراش ناپذیری :

لایه نهایی سخت روی صفحات HPL مقاومت خوبی در مقابل خراشیدگی از خود نشان می دهد.  در ادامه به برخی محصولات ساخته شده از HPL    اشاره می گردد.

پروژه‌های کابین گستر

دانلود رایگان و آسان کاتولوگ کابین گستر

ارتباط با شرکت کابین گستر


   نشانی :کیلومتر ۲۰ جاده قدیم کرج شهرقدس- ۴۵ متری کلهـــر بعد از بهشت فاطمه- کوچه فردوس- سمت چپ پلاک۹

تلفن:۴ - ۰۹۳ ۰۹۳ ۴۴

تلفکس : ۴ - ۰۹۳ ۰۹۳ ۴۴

ایمیل : cabingostar@gmail.com

وبسایت رسمی شرکت کابین گستر:www.cabingostar.ir