توضيحات پروژه

صفحه اختصاصی شرکت برنا کوشش

(نماینده‌ی انحصاری کلید ، پریز و سیستم‌های هوشمند شرکت یونگ آلمان)

آشنایی با برنا کوشش


شرکت برناکوشش، نماینده انحصاری برند یونگ آلمان، بیش از ۱۵ سال است که در زمینه کلید و پریز با طرح ها و رنگ ها و کاربری های متفاوت برای انواع نیازها، اعم از کنترل روشنایی، کنترل پرده و سایبان و ... فعالیت می کند. برناکوشش هم چنین در زمینه هوشمندسازی ساختمان خدمات مشاوره و مهندسی با برترین کیفیت را  ارائه می‌دهد.

آشنایی با شرکت یونگ


در سال ۱۹۱۲، شرکت یونگ در شمال رودخانه راین بنیان‌گذاری شد. اکنون پس از سابقه‌ای ۱۰۰ ساله، یونگ تبدیل به متخصصی در زمینه کلید و پریز و سیستم‌های کنترل هوشمند شده است و شعار آن نیز این است: " پیشرفت در یونگ، یک سنت است." شرکت یونگ با وجود همکاران خاص خود و همچنین نمایندگانی در سراسر دنیا، در این صنعت چه در آلمان و چه در سطح بین المللی تبدیل به برندی پیشرو شده است. موفقیت یونگ مدیون کارگروهی و خلاقیت اعضای آن است. 

محصولات یونگ از طرفی شامل طیف وسیعی از کلید و پریزها، سوکت‌ها، دیمر ها و ... و از طرفی دیگر شامل سیستم‌های به روز برای کنترل انواع کارکرد های لازم در خانه می‌شود. این کارکردها نیز از کنترل روشنایی و دما تا فناوری knx، اینترنت بی سیم و ... متفاوت‌اند. یونگ علاوه بر امنیت و راحتی، مواردی مانند صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه را نیز در طراحی محصولات خود رعایت می‌کند.

برند یونگ، تولیدکننده کلید پریز و سیستم‌های هومشندی است که به واسطه برترین فناوری، طراحی منحصر به فرد و ویژگی‌های متنوع در سطح بین المللی برتری یافته‌اند. محصولات یونگ در آلمان تولید می‌شوند و دارای گواهینامه "ساخت آلمان" از TÜV NORD هستند.

محصولات برنا کوشش

(نماینده انحصاری شرکت یونگ )

محصولات هوشمند برنا کوشش

the intelligent system for smart building

دانشگاه هوشمندسازی!

شما می‌توانید اینجا در فیلم‌ها و مقالاتی پیرامون هوشمندسازی ساختمان دقت بفرمایید.

ارتباط با شرکت برنا کوشش


آدرس: مدرس شمال، بلوار آفریقا، نبش مریم غربی،پلاک ۳۳، ساختمان نماد الهیه، طبقه۴، واحد ۴۰۴

تلفن: ۲۲۶۳۶۳۷۳ -۲۶۲۳۱۰۲۹ - ۲۶۲۳۱۰۱۹

فکس: ۲۶۲۳۱۰۲۳

ایمیل: naderi@bornaco.org

وبسایت رسمی شرکت برنا کوشش: http://www.bornakooshesh.com