توضيحات پروژه

صفحه‌ی اختصاصی شرکت آروین سنگ

خطوط تولید کاملا خودکار و مدرن برش سنگ های گرانیت تایل با ضخامت ۱ سانتیمتر برای اولین بار در ایران


آروین سنگ

سنگ گرانیت

آروین سنگ

ابزار گرانیت

آروین سنگ

پله‌ی گرانیتی

شرکت صنایع سنگ آروین با هدف تولید و نوآوری در زمینه صنایع معدنی و فرآوری سنگ در سال ۱۳۸۷ پا به عرصه این صنعت نهاد و تاکنون در زمینه‌ی تولید محصولات فرآوری‌شده‌ی انواع سنگ‌های گرانیت، موفقیت‌های چشمگیری به دست آورده است.

نوآوری در صنایع معدنی

صنایع سنگ آروین یک مجتمع استخراج، واردات و فرآوری سنگ‌های گرانیتی با کیفیت عالی است که تولیدات آن شامل انواع تایل‌های گرانیتی در ابعاد و اندازه‌های مختلف و مناسب برای مصارف گوناگون می‌باشد. کیفیت ساب و پولیش عالی محصولات تولیدی این شرکت، وجه تمایز آن با سایر محصولات موجود در بازار بوده و بالاترین استانداردهای دنیای گرانیت را از آن خود کرده است. در شرکت صنایع سنگ آروین اعتقاد بر این است که بسته‌بندی محصولات باید به نحوی انجام شود که سلامت محصول را از کارخانه تا محل مصرف تضمین کند. این در حالی است که تلاش می‌شود بسته‌بندی به دور از تجملات اضافی و تا حد امکان فاقد مواد مضر برای محیط زیست باشد. گفتنی است خط تولید این واحد روزانه تا یک‌هزار متر مربع سنگ تولید می‌کند و همچنین توانایی تولید سالیانه بیش از ۳۰۰ هزار متر مربع انواع سنگ گرانیت دارد تا صنایع آروین از این نظر نیز در صنعت فرآوری سنگ کشور همچنان بی‌رقیب باقی بماند.

پرداخت اتوماتیک لبه‌ی سنگ

شرکت صنایع سنگ آروین برای اولین بار اقدام به پیاده‌سازی یک خط تولید جداگانه با استفاده از مدرن‌ترین فناوری‌های جهان برای فرم دادن و پرداخت لبه‌ی سنگ به‌صورت ماشینی نموده است. این موضوع شرکت آروین را قادر به تولید انبوه مقاطع بی‌نظیری از لحاظ زیبایی و کیفیت ساخته که مناسب برای استفاده روی پله و سطوح روی میز و کانتر آشپزخانه است.

محصولات شرکت صنایع آروین طیف متنوعی از رنگ‌های بسیار زیبای سنگ گرانیت از ایران و اقصی نقاط جهان را شامل می‌شود که به وسیله مدرن‌ترین خطوط فرآوری، در ابعاد گوناگون و با کیفیت بسیار بالا تولید می‌شود. محصولات سنگ گرانیت تایل آروین، ضخامتی یک سانتیمتری دارد که به دلیل وزن کم هزینه‌های حمل‌ونقل را تا نصف کاهش می‌دهد و همچنین مراحل بارگیری‌، حمل، تخلیه و نصب بسیار آسان‌تر طی می‌شود و در نتیجه، وزن سازه به نحو چشمگیری کاهش می‌یابد.

شرکت آروین سنگ


نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان ونک، پلاک ۲۵
تلفن: ۰۲۱۸۴۱۱۲۰۰۸ فکس: ۰۲۱۸۸۶۶۳۰۹۹
آدرس کارخانه:
نطنز، شهرک صنعتی اوره
ایمیل:
info@arvingranite.ir
orders@arvingranite.ir
وبسایت رسمی آروین سنگ: www.arvingranite.ir