مسابقه : فراخوان مسابقه‌ی مدرسه ی معماری

چکیده

من را معماری صدا کنید. من محصول یک شیوه‌ی تفکر هستم. در طی سال‌ها، من خود را به عنوان رؤیای تمدن‌ها معرفی کرده‌ام. من دارای لایه‌های بی‌نهایتی هستم، در‌حالی‌که همعصران من درگیر تصاویر بی‌ارزشی از خود شده‌اند. با اینکه در زمان‌ها و مکان‌های مختلف، متفاوت تفسیر شده‌ام، همه‌ی آنها در حقیقت به یک معنا بوده‌اند. من خودم را وسیله‌ا‌ی برای حل مشکل‌ها می‌بینم. ماهیت و نظم و ترتیب من ممکن است تغییر کند، اما وجود من تنها به یک دلیل است: برای خدمت کردن. من به یاد می‌آورم و فکر می‌کنم.

 

مقدمه

با وجود اینکه دانشجویان این رشته به طور قابل ملاحظه‌ای فضاهای جدید را در طول زمان پرورش داده‌اند ــ جایی که من تغییر فرم داده‌ام، چرخیده‌ام و به نظم جدیدی رسیده‌ام. درک این موضوع سخت است که دانشجویان به دنبال پیدا نکردن مدلی راحت برای خودشان نباشند. در واقع، لازمه‌ی دانشجوی معماری بودن، چیزی بیش از یک دانشجوی ساده بودن است. بنابراین، برای ساده کردن چنین مسئله‌ای، من فرصتی را برای خلق ایده‌ای که می‌خواهید برای شما به وجود می‌آورم.

 

مسابقه

این مسابقه‌ی بین‌المللی از معماران، طراحان و دانشجویان دعوت می‌کند تا با یک داستان خیالی، یادگیری معماری را به مشتقات عمودی ساختمان بسپارند. شرکت کنندگان تشویق می‌شوند تا با یک رویکرد منحصر‌به‌فرد و متمایز با یک حوزه‌ی شناخته شده‌ی هویت ارتباط برقرار کنند. ما واقعاً دوست داریم مدرسه‌ی معماری را به عنوان یک کمدی خطاهای فردی ببینیم که وقتی یکپارچه می‌شود یک محیط معنی‌دار برای ایده‌ها ایجاد می‌نماید. خواهشاً از کلیشه به عنوان ویژگی‌های مدرسه‌ی معماری اجتناب کرده و بیشتر بر برنامه‌های عملی کار کنید. ما می‌خواهیم تا جایی که امکان دارد شما بالا بروید تا از پایین رفتن دور بمانید.

 

مهلت ثبت نام

آغاز ثبت نام : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

آخرین مهلت ثبت نام : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

آخرین مهلت ارسال آثار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

اعلام نتایج : ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

 

جوایز

برنده‌ی مسابقه : حدود ۹٫۸ میلیون تومان(۲۰۰۰ $)+مدرک

نفر اول : حدود ۴٫۹ میلیون تومان(۱۰۰۰ $)+مدرک

نفر دوم : حدود ۲٫۴۵ میلیون تومان(۵۰۰ $)+مدرک

۱۵ اثر قابل تقدیر معرفی خواهد شد.

۵۰ کار برتر در وبسایت ما معرفی خواهد شد.

۳ اثر برتر ممکن است در وبسابت شرکای ما نیز معرفی گردد.

 

برای اطلاعات بیشتر به این وب‌سایت راجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ،۱۷:۴۳:۳۹ +۰۰:۰۰۲۶ اسفند ۱۳۹۶|دسته‌ها: مسابقات|برچسب‌ها: |