بازی انگلیسی ادامه دارد...

IRAN475، کد تخفیفWAF به معماران ایرانی + عکس | اختصاصی هنرمعماری آنلاین

اختصاصی وبسایت هنرمعماری آنلاین


هنوز هیچ اخبار رسمی‌ای پیرامون پاسخ مسئولین WAF به نامه‌ی معماران ایرانی منتشر نشده است اما براساس تحقیقات ما دقایقی پیش ایمیلی از جانب برگزارکنندگان به معماران ایرانی ارسال شده است.

در این ایمیل WAF بدون اشاره به نامه‌ی ایرانیان و درخواست‌های آنان، مانند شفاف‌سازی داوران و یا رقابت همراه با دیگر کشورها، تنها پیشنهاد داده است تا ایرانیان با تخفیف بیش از ۴۰۰ یورویی و با پرداخت ۵۰۰ یورو وارد کارزار فستیوال جهانی معماری بشوند. ظاهراً مسئولین برگزارکننده به تغییر برنامه‌ی رویداد خود، آنگونه که مدنظر معماران ایرانی بوده است تمایلی ندارند. به نظر می‌رسد بحث تخفیف ۱۵درصدی نیز برای ارسال بیش از سه اثر ملغی شده است.

بیشتر بخوانید، بیشتر آگاه باشید!  فراخوان جشنواره‌ی جهانی معماریWAF) 2017) و اعلام تم سال

مسئولین WAF برای ایرانیان علاقه‌مند یک کد تخفیفی با نام IRAN475 ارسال کرده‌اند که می‌بایست در هنگام پرداخت آنلاین خود از آن بهره ببرند تا تخفیف مذکور اعمال گردد. در این ایمیل تأکید شده که آخرین مهلت پرداخت و ثبت آثار پنجشنبه ۲۹ ژوئن می‌باشد اما معماران ایرانی که هزینه را پرداخت کنند از طرف مسئولین WAF حمایت می‌شوند و پروفایل آنان برای بارگذاری اسناد آثار تا یک هفته بیشتر بازخواهد ماند. همچنین کلیه‌ی آثار از ژانویه‌ی ۲۰۱۳ تا ژوئن ۲۰۱۷ اجازه‌ی شرکت در رقابت را دارند.

اسکرین شات از ایمیل ارسالی به معماران ایرانی

در وبسایت رسمی رویداد این تغییرات هنوز اعمال نشده است. همچنین مشخص نیست این ایمیل دقیقاً برای چه کسانی ارسال شده است. از آنجا که حضور در این رویداد و ارسال نامه برای برخی از معماران ایرانی موجب نزاع و مجادله شد، باید منتظر ماند تا دید واکنش جامعه‌ی معماران ایرانی به این ایمیل چیست. به نظر می‌رسد موضوع IRAN475 از ظرفیت خوبی برای نزدیکی جامعه‌ی معماری حول یک محور و دغدغه‌ی مشترک و متحد کردن آنها برخوردار است.

بیشتر بخوانید، بیشتر آگاه باشید!  بیانیه‌ی فستیوال جهانی معماری(WAF) برای معماران حرفه‌ای

دهمین دوره‌ی فستیوال جهانی معماری(WAF)، به کوشش مجله‌ی انگلیسی ARCHITECTURAL REVIEW در تاریخ ۱۵ الی ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۷ در آرنای برلین برگزار خواهد شد.


برای اطلاع بیشتر از ماجرا از لینک زیر استفاده نمایید:

دلسوزی خنده‌دار WAF برای معماری ایران

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ،۱۰:۲۸:۱۹ +۰۰:۰۰ ۱ تیر ۱۳۹۶|رویدادهای معماری ایران دسته بندی ها|برچسب ها: , , |