پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

گزارش رونمایی از کتاب جواد حاتمی

اختصاصی وبسایت هنرمعماری آنلاین


مراسم رونمایی از کتاب خودزیست نامه جواد حاتمی در ساعت ۱۰ صبح روز دهم تیرماه با حضور جمع کثیری از دوستان و دوستداران جواد حاتمی با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و خواندن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.  در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر شاهین حیدری ریاست محترم پردیس هنرهای معاصر صحبت کوتاهی در مقام استاد حاتمی بیان کردند و سپس از جناب دکتر حبیبی دعوت کردند تا چند کلامی را درباره‌ی استاد جواد حاتمی صحبت نمایند. دکتر حبیبی به بیان خاطرات و خصایص اخلاقی و نحوه‌ی تدریس جواد حاتمی پرداخت و در انتهای صحبت‌های خود ضمن تقدیر از ریاست پردیس هنرهای زیبا از ایشان درخواست کرد که اینگونه مراسم‌ها تداوم داشته باشد و مقام والای اساتید گذشته‌ی این دانشگاه پاس داشته شود. ایشان همچنین پیشنهاد کردند ضمن تقدیر از ایثار و خدمات این استادان، در بخش‌های مختلف دانشگاه از تجربیات آن‌ها استفاده کنند.

پس از دکتر حبیبی با تشویق بی وقفه‌ی حضار، مهندس جواد حاتمی به روی سن آمد  و سخنرانی خود را آغاز کرد و ضمن تقدیر از کسانی که وی را در انتشار کتابش همراهی کردند به  بیان خاطرات خود از دوران تدریس و نحوه‌ی نگارش کتاب و محتویات آن پرداختند. در انتهای صحبت‌های جواد حاتمی از اساتید  حاضر در مراسم دعوت شد تا چند کلامی را در مورد جواد حاتمی صحبت کنند  که از جمله‌ی این اساتید می‌توان به پروفسور اعتصام ، دکتر ساعد سمیعی، دکتر فلامکی، دکتر حریری  و مهندس مهدی حجت اشاره کرد. در خاتمه استاد حاتمی به رسم یادبود کتابش را به اساتید حاضر در مراسم هدیه داد.

 


این گزارش توسط تیم اعزامی از خبرنگاران وبسایت هنرمعماری آنلاین تهیه شده است.

اگر شما نیز تمایل به تهیه‌ی گزارش از رویدادهای خود و انعکاس آن در این وبسایت و شبکه‌های اجتماعی وابسته و فضای رسانه‌ای کشور دارید با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۳۴۲۹۶۱۰