هفتمین مراسم تقدیر از معمار معاصر ایران فصلنامه‌ی معماری و ساختمان

(مراسم تقدیر از معمار معاصر ایران ــ ۱۳۹۶ متعلق به ایرج کلانتری است، که در روز سیزدهم مهرماه سال جاری برگزار می‌شود)

به رسم هر سال همزمان با مراسم دهمین جایزه معماری داخلی ایران برگزار می‌شود.

اهداف رویکرد‌ها:

تمدن و هنر ایرانیان در دنیا، با سابقه چند هزار ساله، زبانزد و سرآمد تمام کشور‌های غربی و شرقی بوده و متکی بر فرهنگ اصیل و ارزش‌های معنوی است.

سرزمین ما ایران، محل سکونت هنرمندان، روشنفکران و نوآوران، مخترعین و صنعتگران، معلمان و اندیشمندان، مبتکران و خردمندان، سیاستمداران و حقوق‌دانان، جوان‌مردان و پهلوانان است و این سرزمین به ریشه‌های مهر و دوستی، عشق و معرفت و صلح متکی است، همانطور که در گذشته و برای پیشینیان ما نیز اینگونه بوده و در تاریخ درج گردیده است.

در این راستا و در عصر حاضر، رسانه معماری و ساختمان مراسم تقدیر از معمار معاصر ایرانی را در شرایطی برگزار می‌کند که به هنرمندان، اندیشمندان و معماران برجسته، که نه تنها دستاوردهای حرفه‌ای خود را که در عرصه معماری کشور به صورت خدمات ارزنده‌ای ارائه داده‌اند، بلکه با حضور خور در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز تأثیر گزار بوده‌اند

مراسم تقدیر از معمار معاصر ایران، تاکنون شش دوره در شش سال متوالی طی مراسم با شکوهی همزمان با مراسم اهداء جوایز معماری داخلی ایران برگزار گردیده است. امسال نیز به رسم هر سال از استاد بزرگوار جناب آقای ایرج کلانتری طالقانی تقدیر به عمل خواهد آمد.

منبع: مجله معماری و ساختمان شماره ۵۰

۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۰:۲۸:۱۷ +۰۳:۳۰ ۳ تیر ۱۳۹۶|مسابقات دسته بندی ها|برچسب ها: , , , , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار