پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

نوآوری‌های باشکوه

LUSH INNOVATION

اتاق نشیمن دارای یک شومینه‌ی صدف سنگی مکزیکی کار دست، ابزار و تزئینات پیش ساخته و تاقچه‌هایی برای یک مجسمه‌ی اصل ساخته‌‍ی جمالی و یک مجسمه‌ی عتیقه است.

شرکت طراحی داخلی مارک مایکلز که یکی از توانمندترین شرکت‌های طراحی داخلی جنوب شرقی امریکاست، در زمینه‌ی معماری داخلی اقامتگاه‌های مسکونی و کشتی‌های تفریحی و نیز پروژه‌های تجاری، مانند مغازه‌های نمایشگاهی، باشگاه‌های ورزشی و ساختمان‌های اداری فعالیت می‌کند. طراحان شرکت، با ریاست مارک ثی و مدیریت داخلی مایکل ابوت، خدماتشان را به کارفرمایان مختلفی، از مشتریان خصوصی گرفته تا شرکت‌های ساختمانی ملی مانند «سنتِکس» و «خانه‌های آرتور روتنبرگ»، ارائه می‌کنند. رهیافت‌های شرکت طراحی داخلی مارک مایکلز، چه مدرن و چه سنتی، چه مجلل و چه بی تکلف، همواره به یاد ماندنی و از نظر روح و سبک، فارغ از بند کهنگی و زمان هستند.

پارچه‌های مجلل بر زیبایی ورودی اتاق نشیمن می‌افزاید.

کتابخانه که سرتاسر قفسه بندی شده است، می‌تواند به عنوان اتاق خانوادگی نیز مورد استفاده قرار گیرد. همه‌ی قفسه‌ها از پشت قاب با نورپردازی رشته‌ای روشن می‌شوند.

تجمل موجود در این اتاق نشیمن که نمای زیبایی به حیاط دارد، از طریق نورپردازی مورد تأکید قرار می‌گیرد.

جزئیات موزاییک رنگی پیچ‌وخم دار کف، در این اتاق غذاخوری نوعی غافلگیری به شمار می‌آید و در همان حال موجب مهار و توازن میز می‌شود.

ایوان ستون دار کنار استخر، یک اتاق خانوادگی در فضای باز نیز به شمار می‌آید. این ایوان به طور کامل مبله شده و برای اوقات شامگاهی به شومینه‌ی هیزم سوز نیز مجهز است.

حمام صاحبخانه آکنده از جزئیات ساخته شده از چوب، فلز، سنگ و کاشی است.

در طراحی لوازم آشپزخانه و جای قابلمه و ظروف از فولاد ضدزنگ، رویکردی اقتصادی در پیش گرفته شده است.