نشست نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر

پژوهشکده هنر ششمین درسگفتار از «سلسله درسگفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» را با عنوان «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه برگزار می‌کند.
به گزارش هنرمعماری آنلاین به نقل از روابط عمومی پژوهشکده هنر دراین درسگفتار که به همت گروه نظریه و نقد هنر این پژو​هشکده برگزار می‌شود دکتر سید صالح طباطبایی، پژوهشگر، مترجم و نویسنده حوزه های تاریخ و نقد هنر با موضوع «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» سخنرانی می‌کند.
هدف از برگزاری این درسگفتارها بررسی گام به گام مسائل مهم حوزه نظریه، فرانقد و نقد هنر، تبیین پارادایم‌ها و رویکردهای نظریه و نقد در هنر، و بازاندیشی مفاهیم و چالش‌­های معطوف به این حوزه از مطالعات نظری هنر است. در هر نشست پس از ارائه بحث، به تناسب موضوع، کتاب‌ها و مقالات مهم مرتبط با مباحث از سوی سخنرانان معرفی خواهد شد.
مخاطبان این درسگفتارها پژوهشگران، مدرسان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی کلیه رشته‌ها و گرایش‌های هنر و حوزه‌های میا‌‌ن‌­رشته‌­ای مرتبط می‌باشد.
این درسگفتار روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۶ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل پژوهشکده هنر به نشانی تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از خیابان امام خمینی، نبش کوچه شهید حسن سخنور، شماره ۲۹ برگزار خواهد شد.
حضور در این درسگفتار برای کلیه علاقه‌مندان آزاد است.
۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۰:۲۷:۴۲ +۰۳:۳۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۶|رویدادهای معماری ایران دسته بندی ها|برچسب ها: , , |