نشست تخصصی تجارب مشترک حفاظت و مرمت ایران – ایتالیا برگزار می گردد

نشست تخصصی تجارب مشترک حفاظت و مرمت ایران – ایتالیا با طرح مباحثی در زمینه تجارب حفاظت و مرمت سنگ، سیستم اطلاعات جغرافیایی ، بانک اطلاعاتی پاسارگاد، طراحی ملات ها و … توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود.

به گزارش هنر معماری و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، در بخش نخست این نشست حمید فدایی مدیر پایگاه میراث جهانی پاسارگاد ، کلودیو پروسپری پورتا معمار متخصص در حفاظت و مرمت و سرپرست هیأت ایتالیایی  ، کارلو یوسائی مرمت گر موسسه عالی حفاظت ومرمت رم ، یاکوپو روسو معمار متخصص درمستند سازی از موسسه عالی حفات و مرمت رم و فرزانه گرامی مسئول مرکز اسناد پایگاه میراث جهانی پاسارگاد سخنرانی خواهند کرد .
دومین بخش این نشست تخصصی با سخنرانی پارسا پهلوان پژوهشگر ، کارلوتا روبینا روتولو و کلاریسا پیلاتو دانشجویان حفاظت و مرمت از موسسه عالی حفاظت و مرمت رم همراه است .
در ادامه زهره حسینی کارشناس ارشد حفاظت و مرمت پایگاه میراث جهانی پاسارگاد ، النا دی سانتیس معمار متخصص در حفاظت و مرمت از موسسه عالی حفاظت و مرمت رم و مارکو کازالدی مهندس عمران موسسه عالی حفاظت و مرمت رم مباحثیر را در خصوص فعالیت هایشان ارایه می دهند .
نشست تخصصی تجارب مشترک حفاظت و مرمت ایران – ایتالیا ساعت ۹تا ۱۵روز یکشنبه ۲۲مهر ماه در پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود .
.

۱۳۹۷/۷/۱۷ ،۰۲:۳۵:۰۰ +۰۰:۰۰۱۷ مهر ۱۳۹۷|دسته‌ها: رویدادهای معماری ایران|برچسب‌ها: , , , |