مسابقه کانسپت باغ وحش‌های آینده با بیش از ۶۰ روز مهلت ارسال آثار + جایزه ویژه برای منتخب بخش مردمی علاوه بر داوری حرفه‌ای

فراخوان : همزیستی – بازنگری باغ وحش

آینده‌ی باغ وحش‌ها در چند سال آینده تغییر خواهد کرد. ما با تغییراتی اساسی در کانسپت مواجه هستیم. در طی دهه‌ها ثابت شده است که اسیر کردن حیوانات، در بیشتر موارد در شرایطی وحشتناک، کیفیت زندگی و طول عمر مد نظر آن‌ها را به شکل بدی تحت تاثیر قرار داده است.

این مکان‌ها که بین قرون ۱۸ و ۱۹ بوجود آمده‌اند و عمیقا به استعمارگری و کشف جهان جدید مربوط بوده‌اند باید خودشان را با نیازهای جدید وفق دهند. سوال این است که این کار چگونه باید انجام شود.

تغییر مسیر

در طول زمان، ماموریت باغ وحش از مجموعه‌ای از حیوانات، نشانه‌ای از قدرت و بزرگی بسیاری از امپراتوری‌ها، همچنین منحصرا برای سرگرمی مردم و به سرانجام رساندن دیگر اهداف تکمیل شده است. این تکامل با توجه به علایق فزاینده علمی و امکانات بیشتری برای تحقیق و مطالعه همراه است. این رشد به حیوانات اطراف ما احترام می‌گذارد به این معنی که مردم بیشتری برای مراقبت از حیوانات و رفاه بیشتر آن‌ها تلاش می‌کنند.

 

چالش این مسابقه

Archstorming   خواستار پیشنهادی برای ایجاد زیرساختی که به کانسپت باغ وحش دوباره می پردازد و به آن یک پیچیدگی می‌بخشد، است. این بار تفکر درباره‌ی حیوانات و حفاظت از آن‌ها سایت این پروژه در باغ وحشی در بارسلونا واقع است.

گونه‌های حیواناتی که قرار است در باغ وحش باشند، همچنین چگونگی توزیع آن‌ها، در سایت مسابقه قرار دارد.

همچنین بازسازی یا حذف زیرساخت‌های باغ وحش کنونی بارسلونا اختیاری است.

زمانبندی ثبت نام و مهلت ارسال ثار

شروع ثبت نام : ۲۵ دی ۱۳۹۶

پایان مهلت ثبت نام و ارسال آثار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۷

اعلام برندگان : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

جوایز

مجموع جوایز : حدود ۳۴٫۵ میلیون تومان

نفر اول : حدود ۲۴٫۱۵ میلیون تومان

نفر دوم : حدود ۶ میلیون تومان

نفر دوم : حدود ۳ میلیون تومان

برنده‌ی منتخب مردم : حدود ۱٫۲ میلیون تومان

و ۱۰ اثر قابل تقدیر 

برای اطلاعات بیشتر به این وبسایت مراجعه نمایید.
https://www.archstorming.com/

 

  

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،۱۹:۱۰:۱۱ +۰۰:۰۰ ۲۹ بهمن ۱۳۹۶|مسابقات دسته بندی ها|