مسابقه‌ی طراحی داخلی فضاهای درمانی IIDA

اختصاصی وبسایت هنرمعماری آنلاین


تاریخ شروع ثبت نام: دوشنبه ۱۹ ژوئن ۲۰۱۷ برابر با ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

زبان رسمی مسابقه: انگلیسی

محل برگزاری مسابقه: شیکاگو، ایالات متحده امریکا


توضیح:

این مسابقه به منظور محترم شمردن و بزرگداشت ابتکارآفرینی و بکارگیری خلاقیت‌ های برجسته و ویژه در طراحی داخلی و طراحی مبلمان‌های فضاهای درمانی و مراقبتی برگزار می گردد. در واقع سری مسابقات IIDA Designer Dialogue  به کنکاش در فرایند طراحی، از طریق گفت و گو با بهترین برندگان رقابت های طراحی داخلی فضاهای درمانی IIDA  می پردازد. در سال ۲۰۱۵ پروژه بنای یاد بود مرکز سرطان Sloan Kettering  از دفتر طراحیEwing Cole  توانسته بود در مسابقات سالیانه ی طراحی داخلی اینگونه فضاها، در رده بندی بهترین ها قرار گیرد و در این مسابقه پیروز گردد.

این مسابقه به صورت بین المللی برگزار می شود و تمامی گروه ها و افراد می توانند در این رقابت شرکت نمایند. این پروژه ها باید بعد از تاریخ ژوئن ۲۰۱۵ تکمیل شده باشند. سه دسته بندی کلی برای این مسابقه در نظر گرفته شده که شامل فضاهای سیار درمانی، بیمارستان ها و فضاهای مخصوص مراقبت های ویژه می شود. هزینه ی ثبت نام برای ورود به این مسابقه از ۲۰۰ دلار تا ۳۰۰ دلار برای اعضای IIDA و افراد غیر عضو می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و اضافه شدن به لیست اطلاع از رویدادهای مسابقه می توانید باLiz Moran ، مدیر مسابقه‌ی طراحی از طریق ایمیل Imoran@iida.org. در ارتباط باشید.


دریافت اطلاعات بیشتر:

http://www.iida.org/content.cfm/healthcare-interior-design-competition-guidelines

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ،۱۰:۲۸:۲۴ +۰۰:۰۰۲۲ خرداد ۱۳۹۶|دسته‌ها: بهداشتی, رویدادهای طراحی داخلی جهان, مسابقات|برچسب‌ها: |