اعلام برندگان و نمایش آثار برگزیده مسابقه معماری میرمیران

مراسم بزرگداشت روز معمار، یادمان و جایزه معماری میرمیران

همزمان با روز معمار، مسابقه معماری میرمیران با اعلام برندگان و نمایش آثار برگزیده به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش هنرمعماری آنلاین و به نقل ازخبرگزاری مهر، بنیاد میرمیران، سوم اردیبهشت ماه و هم‌زمان با روز بزرگداشت معمار، برندگان این جایزه معمار را اعلام خواهد کرد. بر اساس این گزارش، در این مراسم، علاوه بر بزرگداشت روز معمار، یادمان و جایزه معماری میرمیران نیز اعلام می‌شود.

بر همین اساس نیز اهدای جوایز دوازدهمین دوره جایزه معماری میرمیران  که شامل مسابقه طراحی مفهومی: معماری نور و سایه بود، نیز انجام خواهد شد.

همچنین نمایشگاهی از آثار منتخب دوازدهمین دوره جایزه معماری میرمیران نیز در این مراسم افتتاح می‌شود. این نمایشگاه که شامل آثار منتخب یازدهمین دوره جایزه معماری میرمیران با موضوع مسابقه طراحی مفهومی: معماری پاسخگو است.

بیشتر بخوانید، بیشتر آگاه باشید!  مسابقه: خانه‌ای در جنگل | هنرمعماری آنلاین

ایراد سخنرانی تحت عنوان، معماری نور و سایه و برگزاری نمایشگاه کتاب و نشریات معماری، شهرسازی و هنر از دیگربرنامه‌های این جایزه هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند دوشنبه ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۷ به تالار استاد جلیل شهناز واقع در خیابان طالقانی، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه نمایند.

 بازدید ازنمایشگاه آثار برگزیده یازدهمین دوره جایزه معماری میرمیران به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

حضور در این مراسم برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

 

۱۳۹۷-۲-۱ ۰۰:۰۸:۳۴ +۰۴:۳۰ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷|رویدادهای معماری ایران, مسابقات دسته بندی ها|برچسب ها: , , |