اتحادیه‌ی معماران روسیه برگزار می‌کند

فراخوان مسابقه‌ی «پروژه‌ی ساخت مدرسه» در مسکو

اتحادیه‌ی معماران روسیه از شما برای شرکت در یک مسابقه‌ی روسی در سطح جهانی به نام « پروژه‌ی ساخت مدرسه» دعوت می‌کند. این مسابقه قرار است در چهارچوب اولین نمایشگاه جهانی «ساخت مدرسه ۲۰۱۷» از ۴ تا ۷ مهر در مسکو در  Expocentre برگزار شود. بزرگترین وظیفه‌ی مسابقه تلاش برای اجرای سریع بهترین طرح برای ساختمان پیش دبستانی و مدرسه، نمای مدرسه، ورزش، موسیقی، هنر، اتاق نگهبانی و حراست و پیوست‌ها است.


این مسابقه بهترین روش‌ها را برای پیشرفت زیرساخت‌های اجتماعی برای کودکان و اجرای رویکردهای خلاق طراحی در حوزه‌‌ی طراحی فضاهای آموزشی بجای انبوه سازی در روسیه ترویج خواهد.


همچنین این مسابقه برای تبادل گسترده‌ی تجربیات در بین دفاتر معماری در کشورهای مختلف وابسته به مراکز محلی و فدرال یا مراکز اصلی معماری شهر، همکاری می‌کند.

شرکت نمایندگان وزارتخانه‌ها یا بخش‌های فدرال یا منطقه‌ای روسیه، شناسایی و ارتقای بهترین شیوه‌ی طراحی، ساخت و اجرای تکنولوژی‌های مدرن در چهاچوب یک برنامه‌ی دولتی در مقیاس بزرگ برای خلق یک مکان آموزشی جدید در سراسر روسیه تا سال ۲۰۲۵ را آسان خواهد کرد.


مهلت ثبت نام تا ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ است.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت http://www.buildschool.ru مراجعه نمایید.

 

 

۱۳۹۶-۵-۴ ۰۸:۴۷:۱۳ +۰۴:۳۰ ۴ مرداد ۱۳۹۶|مسابقات دسته بندی ها|برچسب ها: , |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار