فراخوان مسابقه‌ی بین‌المللی طراحی معماری

کلبه‌های گرم بر یخ‌های در حال ذوب

این مسابقه از سراسر جهان شرکت کننده می پذیرد و در پی جلب توجه و همچنین تحسین نشریات و مسابقات معماری جهان مانند روزنامه‌ی New York Times است.

کلبه‌های گرم یک مسابقه‌ی بین‌المللی است که توسط انجمن معماران مانیتوبا(Manitoba) حمایت می‌شود. وقتی که آثار به دست ما رسید، هیئت داوران بدون دانستن مشخصات شرکت کنندگان بهترین طرح از نظر «ارتقاء مرزهای طراحی، صنایع دستی و هنر» را انتخاب می‌کنند. خلاقیت در استفاده از متریال، فراهم کرن یک پناهگاه، فرم و نحوه‌ی مونتاژ کردن، یکپارچه بودن با منظر و سهولت ساخت نیز از معیارهای انتخاب برنده است.

در اواخر ژانویه، برندگان مسابقه برای ساخت طرح خود به وینپیگ خواهند رفت. شرکت weeklong building blitz به طراحان شانس به اجرا در آوردن طرح خود را می‌دهد. این طرح در برابر عموم مردم ساخته‌ خواهد شد.

کلبه‌های گرم،بعد از ساخت بهRed River Mutual Trail  آورده می‌شوند تا بازدید کنندگان بتوانند روی آن‌ها اسکی کنند، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و لذت ببرند. کلبه‌ها تا اواخر فصل اسکی آنجا خواهند ماند.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایتhttp://www.warminghuts.com/  و http://images.adsttc.com مراجعه نمایید.

۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۰:۲۷:۵۷ +۰۳:۳۰ ۵ مرداد ۱۳۹۶|مسابقات دسته بندی ها|برچسب ها: |
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار