پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

فراخوان شناسایی مجریان حقیقی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

بنا به ضرورت و اهمیت اجرای ساختمان توسط سازندگان دارای صلاحیت در پروژه های ساختمانی که علاوه بر ارتقای کیفیت و افزایش عمر مفید بناهای ساخته شده، باعث صرفه جویی در منابع ملی در راستای اقتصاد مقاومتی شده و همچنین کاهش مخاطرات در کارگاه های ساختمانی را در پی خواهد داشت، و با عنایت به سیاست متخذه در هیات مدیره دوره هشتم سازمان مبنی بر ساماندهی و اصلاح امور مجریان ذیصلاح، ظرف چند ماه اخیر اقداماتی جهت ارتقاء و تکمیل سامانه مجریان بعمل آمده است بگونه ای که مجریان بایستی از شروع عملیات ساختمان تا پایانکار عملیات ساختمانی، کلیه فعالیتها و مراحل و گزارشات پیشرفت پروژه و نقشه های ازبیلت و جداول دفترچه اطلاعات ساختمان و چک لیست های شناسنامه فنی و ملکی و ….. را در این سامانه ثبت نمایند.

لذا به منظور شناسایی سازندگان صاحب صلاحیت و سپس اطلاع رسانی لیست مجریان ذیصلاح به همراه شماره تماس آنها در سایت سازمان، بدین وسیله از اعضای محترم سازمان که دارای پروانه اشتغال به کار با صلاحیت اجراء می باشند، دعوت می گردد در صورت تمایل در فراخوان ذیل ثبت نام نمایند:

  1. مجری حقیقی موظف است حین عملیات اجرایی در کارگاه ساختمانی، خود راساً حضور تمام وقت داشته باشد.
  2. سازندگان حقیقی(مجری) در زمان گرفتن کار اجراء نمی توانند کار نظارت بگیرند و از صف ارجاع نظارت تاپایان کار اجراء خارج می گردند.
  3. متقاضیان موظفند کلیه قوانین ومقررات مربوط به فعالیت مجریان را مطالعه نمایند.
  4. متقاضیان می توانند تا تاریخ 98/4/23 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
۱۳۹۸/۴/۱۵ ،۲۲:۱۱:۰۱ +۰۰:۰۰۱۵ تیر ۱۳۹۸|دسته‌ها: رویدادهای معماری ایران|