فراخوان جشنواره‌ی جهانی معماریWAF) 2017) و اعلام تم سال

جشنواره جهانی معماری تنها جشنواره‌ی جهانی است که شامل جوایز، داوری زنده، کنفرانس‌ها و حضور شبکه‌های تلویزیونی است که این جشنواره دهمین سالگرد اجرای خود را جشن می‌گیرد . این جشنواره امسال برای نخستین بار تم «فضاهای نمایشی» را برای خود انتخاب نموده است. به همین مناسبت دست‌اندرکاران رویداد تور بازدید از بناهای نمایشی شاخصی برگزار خواهند نمود و  یادمانی از مهمترین بناهای نمایشی معرفی شده در طی ده سال اخیر برنامه‌ی خود را زنده نگه خواهند داشت. 

امکان درج آثار بر روی وب‌سایت در حال حاضر آماده بوده و شرکت کنندگان با ارائه‌ی آثار خود دو هفته زودتر از زمان نهایی ۱۰۰ یورو ذخیره خواهند کرد. آخرین مهلت ارائه‌ی آثار ۱۸ می است.

بیشتر بخوانید، بیشتر آگاه باشید!  فرصت مسابقه WAF به معماران ایرانی برای شرکت در رویداد در یک بخش ویژه تحت نام Iran practice

 

شما می‌توانید پروژه‌های کامل شده و یا پروژه‌های آینده خود را در ۱ تا ۳۱ بخش ارائه دهید و شانس خود را برای پیوستن به صفوف نخبگان معماری کسانی که برنده جایزه WAF بودند، امتحان کنید.

شروع ثبت‌نام از  ۲۷ آوریل تا ۱۸ می‌بوده  که دارای ورودی ۸۷۵ و ۹۷۵ یورو است.

این جشنواره به برندگان خود این فرصت را می‌دهد که بازار جدید و کمیسیون‌های جدید به دست آورند و تحت پوشش رسانه‌های تلویزیونی نمایش داده شوند.

  • رسیدن به بازارهای جدید و مشتریان از طریق پوشش روابط عمومی جهانی WAF  است و برندگان پیشین در شبکه‌های تلویزیونی مانند BBC  ، MSN، Yahooو  CNN نمایش داده می‌شوند و در سایت‌های معروف معماری ازجمله Dezeen، ArchDaily، Archinect نیز معرفی می‌گردند .
  • تمام فینالیست‌ها بازخورد زنده‌ای از هیئت ژوری  WAF دریافت می‌کنند و کارهای خود را در بزرگ‌ترین نمایشگاه سالانه جشنواره معماری در جهان به نمایش گذاشته و باعث بالا بردن مشخصات خود درصحنه بین‌المللی می‌شوند.
بیشتر بخوانید، بیشتر آگاه باشید!  بیانیه‌ی فستیوال جهانی معماری(WAF) برای معماران حرفه‌ای

چگونه ثبت‌نام کنیم؟

فرم پر شده را به همراه آثار هنری خود ارسال کرده و باقی کارها برای شما انجام می‌شود. جشنواره   WAF امسال تمام آثار را به چاپ خواهد رساند.

چه کسانی می‌توانند شرکت کنند؟

معماران انفرادی، تیم‌های حرفه‌ای، کارآموزان، معماران محوطه‌سازی می‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند و ساختمان‌ها و پروژه‌ها و محوطه‌ها باید بین اول ژانویه ۲۰۱۶ تا ۱ ژوئن ۲۰۱۷ تکمیل‌شده باشند و محدودیت زمانی برای پروژه‌های آتی وجود ندارد.

برای ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر سایت  www.worldarchitecturefestival.com  را دنبال نمایید.

 

۱۳۹۶/۲/۴ ،۱۸:۴۰:۳۸ +۰۰:۰۰ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶|مسابقات دسته بندی ها|برچسب ها: , , |