پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

فراخوان جایزه معماری DETAIL 2018 / برگزارکننده: مجله DETAIL

به گزارش هنر معماری آنلاین؛ فراخوان جایزه معماری DETAIL 2018 اعلام شد.

 

اطلاعیه مسابقه:

امسال علاوه بر جایزه اصلی، ۲ جایزه خاص با عناوین (DETAIL inside) و (Structure Powered by DETAIL) نیز به جوایز مسابقه DETAIL اضافه شده است.داوران به دنبال اید‌ه‌هایی هستند که در کنار دقت به جزئیات، به یک ترکیب منطقی با طرح کلی نیز رسیده باشند. جایزه مسابقه جایزه‌ای خواهد بود برای پروژه‌های نوآورانه و آینده‌گرا از رشته‌های مختلف که فراتر از استاندارد‌های موجود را بتوانند به ارمغان بیاورد.پروژه‌های ارائه شده باید ویژگی‌های معماری و فنی برجسته‌ای را نمایش داده و راه حل هایی را ارائه دهند که معمولاً در مجله DETAIL دیده می‌شود.

همانند سال‌های قبل، مجله DETAIL بار دیگر انتظار ثبت‌نام بیشتر از ۳۵۰ تا ۴۰۰ پروژه از ۴۰ کشور مختلف را دارد. انواع پروژهای مختلف ساختمانی که از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۵ کامل شده‌اند واجد شرایط شرکت در این مسابقه هستند. پروژهای ساختمانی شامل ساختمان‌های نوساز، ساختمان‌های بازسازی شده  یا ساختمان‌های گسترش و توسعه یافته همگی قابل ارائه میباشند. معماران، مهندسان سازه، طراحان داخلی، طراحان و مهندسین متخصص همه واجد شرایط رقابت هستند.

 

نحوه داوری: 

مرحله اولی داوری توسط تیم DETAIL اجرا خواهد شد و پروژه‌های چشمگیر انتخاب خواهد شد.

مرحله دوم داور‌ی توسط هیئت داوران درجه یک و بین المللی کارشناسی شده، و نامزدان جایزه DETAIL 2018 انتخاب و آنها را به دسته های مختلف تقسیم می‌شوند.

همچنین قسمتی را برای خوانندگان مجله DETAIL در نظر گرفته خواهد شد که امکان رای دهی آنلاین را نیز فراهم خواهد ساخت.

 

اعلام جوایز:

برندگان جایزه در یک مراسم عمومی که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ در مونیخ برگزار خواهد شد، اعلام می‌شوند. ۳ جایزه اصلی به ۳ برنده و جوایز دیگر نیز در بخش‌های مربوطه به برندگان  اعطا خواهد شد.

پروژه‌های برنده در نمایشگاه BAU-2019 – نمایشگاه پیشرو در نمایشگاه بین المللی معماری، مواد و سیستم‌ها – در مونیخ ژانویه ۲۰۱۹ نیز نمایش داده خواهند شد.

جوایز هر دو سال یکبار توسط تیم ‌DETAIL ، شرکای مفهومی از عرصه سیاسی و حامیان صنعت، اعطا می شود. هدف اعلام جایزه DETAIL، برجسته کردن اهمیت معماری برای جامعه به هدف تقویت نقش معماران در عموم و ارتقای شبکه در میان معماران، صنعتگران، توسعه دهندگان و سیاستمداران است.

اطلاعات دقیق در مورد رقابت و ارائه دیجیتال از اواسط مارس ۲۰۱۸ در صفحه مسابقات در دسترس خواهد بود.

سایت مسابقه 

۱۳۹۷/۱/۱۳ ،۲۰:۲۱:۱۳ +۰۰:۰۰۲۲ اسفند ۱۳۹۶|دسته‌ها: مسابقات|برچسب‌ها: , |