سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی با انتشار فراخوانی اعلام نمود:

فراخوان انتخاب مشاور از بین مهندسین مشاور و شرکتهای معماری جهت طراحی ساختمان جدید سازمان  نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی

سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی از کلیه شرکت های مهندسین مشاور معماری که دارای سوابق طراحی معماری در پروژه های مشابه می باشند (داشتن رتبه بندی ترجیح دارد ولی الزامی نیست) برای انجام خدمات طراحی و نظارت بر اجرای ساختمان جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی واقع در شهر مشهد در زمینی به مساحت حدود ۲۴۰۰ متر مربع با زیربنای حدود  12 هزار متر مربع با شرایط زیر دعوت می نماید:

  1. از بین شرکت کنندگان در فراخوان، از چهار مشاور که بالاترین امتیاز در ارزیابی کیفی را کسب نمایند، برای تهیه طرح مقدماتی طبق شرح خدمات تعیین شده، دعوت می شود.
  2. به هر یک از چهار مشاور نامبرده مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه پرداخت خواهد شد.
  3. مشاوران دارای امتیازات پنجم تا دهم می توانند بدون دریافت کمک هزینه نسبت به تهیه طرح مقدماتی اقدام نمایند.
  4. کارفرما از بین طرح های ارایه شده یک طرح را انتخاب نموده و با مشاور مربوطه قرارداد تکمیل طراحی مرحله اول، تهیه طرح مرحله دوم و ارایه خدمات مرحله سوم (نظارت عالیه و کارگاهی) را منعقد خواهد کرد.
  5. نمایندگان شرکت های مهندس مشاور علاقمند به شرکت در فراخوان می توانند با ارایه معرفینامه جهت دریافت لوح فشرده “دفترچه ارزیابی کیفی” تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۰به دفتر مدیر طرح (مهندسین مشاور توسعه کالبدی آسیا) به نشانی تهران، سعادت‌آباد، بلوار پاکنژاد شمالی، بالاتر از میدان سرو، مجتمع ماهان، برج فردوسی، طبقه همکف، شماره ۱۱۰، تلفن و فاکس: ۳-۲۲۱۱۰۹۷۰-۰۲۱ مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید، بیشتر آگاه باشید!  سخنرانی فرآیند طراحی و ساخت مساجد(از آرمان تا واقعیت)

 

خبر تکمیلی:

  • مخاطبین گرامی تاریخ ۱۰ خرداد مشخصاً تنها برای دریافت لوح فشرده دفترچه ارزیابی کیفی از برگزارکننده است و واضح است که پس از این تاریخ، فرصتی برای مطالعات و طراحی اعلام خواهد شد.
  • همچنین عزیزان غیرتهرانی که فرصت حضور در تهران جهت دریافت لوح فشرده را ندارند لطفاً با تلفن برگزارکننده تماس گرفته تا از طریق ایمیل اطلاعات برای ایشان ارسال گردد. 
  • حضور در این مسابقه نیازی به دفتر مهندسین مشاور ندارد. کلیه دفاتر و شرکتهای معماری می‌توانند در این مسابقه حضور داشته باشند لیکن دفاتر، اساسنامه‌ی ثبت شرکتها داشته باشند.

 

۱۳۹۷-۳-۱ ۰۵:۳۵:۰۷ +۰۴:۳۰ ۱ خرداد ۱۳۹۷|رویدادهای معماری ایران دسته بندی ها|برچسب ها: , |