فراخوان ارسال مقالات به نشریه پژوهش در هنر و علوم اسلامی

نقش علوم انسانی و هنر با کارکرد انتقادی در خصوص طرح سوالات بنیادین در فلسفه و مبانی علمی به عنوان ابزاری برای دستیابی به تفکر نواندیش، خلاق و کارآفرین در زیرساخت‌های سایر علوم و دستاوردهای آن نیز از اهمیت بسیاری در فرآیند توسعه برخوردار است. از اینرو می‌توان گفت دستیابی به توسعه بومی، همه جانبه و پایدار، جز با بذل توجه به پژوهش و مطالعه در حوزه علوم انسانی و هنر میسر نخواهد شد. ارتقاء کیفیت پژوهش‌ها و مطالعات علمی، از مسیر انتشار نتایج مطالعات علمی و تحصصی پژوهشگران می‌گذرد.

بشر در شروع قرن بیست و یکم با تحول شگرفی مواجه شد. این تحول محصول تغییر مفهوم ارتباط، اطلاعات و رسانه بوده است. دگرگونی در ارتباط و انتقال اطلاعات، امکانات آموزشی و پژوهشی را در اختیار بخش بسیار بزرگتری از مردم جهان قرار داد. توسعه آموزش، منجر به ظهور مفاهیم جدیدی در رسانه شد و افراد مختلف را قادر ساخت تا به منابع علمی بروز دسترسی پیدا کنند. تغییر فناوری در کنار افزایش دانشجویان و محققین باعث شد تا مقالات علمی زیادی در مجامع علمی، همایش‌ها و نشریات پژوهشی منتشر شود.

با این نگاه نشریه پژوهش در هنر و علوم انسانی توسط موسسه تحقیقانی مدیریت دانش شباک و با همکاری علمی اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور به انتشار مقالات علمی در زمینه پژوهش هنر و مطالعات علوم انسانی می‌پردازد. از اینرو از تمام اساتید، صاحبنظران، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقمندان به مطالعات علوم انسانی و هنر دعوت می‌نماید با ارسال دستاوردهای علمی خود به تحریریه نشریه در پربارتر کردن این نشریه ما را یاری نمایند.

 

مشخصات نشریه:

شماره مجوز:  78433 (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

شماره شاپا: ۶۲۹۸-۲۵۳۸  (کتابخانه ملی ایران)


 

 

تعرفه انتشار مقالات در نشریه علمی- تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی:

 

موضوع عنوان هزینه (تومان)
انتشار مقاله انتشار مقاله در یکی از شماره‌های پاییز یا زمستان ۱۳۹۷

(ارائه تمامی خدمات درج‌شده در بند ۱)

۱۷۰,۰۰۰
هزینه تکمیلی ارسال یک جلد از نشریه برای نویسنده مسئول ۱۸,۰۰۰
ارسال یک جلد نشریه به‌صورت آزاد ۲۶,۰۰۰
نمایه‌سازی مقاله در پایگاه SID ۳۸,۰۰۰

 

توضیحات:

۱-     خدماتی که به نویسندگان مقالات ارائه خواهد شد:

   –   انتشار متن کامل مقاله در نشریه

   –   ارسال یک جلد از نشریه چاپ‌شده به نشانی نویسنده رابط

   –   صدور و ارسال گواهی چاپ‌شده انتشار مقاله در نشریه به تعداد نویسندگان مقاله (دارای مهر برجسته و شماره ثبت)

   –    صفحه‌بندی متن کامل مقاله

   –   نمایه‌سازی مقالات چاپ‌شده در پایگاه‌های معتبر نمایه‌سازی نشریات از جمله: سیویلیکا (civilica)، پایگاه مجلات تخصصی نور (noormags)، بانک اطلاعات نشریات کشور (magiran)، پرتال جامع علوم انسانی (ensani)، پایگاه کتابراه (ketabrah) و دیگر پایگاه‌های تخصصی نمایه‌سازی نشریات علمی

   –   ارسال و ثبت نشریه به کتابخانه ملی ایران، واحد نشریات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه دانشگاه‌های معتبر تهران

 

۲-     برای نمایه‌سازی مقالات در پایگاه SID در صورت تمایل لازم است تا نویسنده رابط از بخش گزینه‌های جانبی نسبت به انتخاب و پرداخت هزینه آن اقدام نماید. در این صورت مقاله در شماره جاری نشریه شباک بازنشر شده و برای نمایه‌سازی به پایگاه SID ارسال خواهد شد.

   

برای دریافت فایل تعرفه روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

۱۳۹۷-۷-۱۰ ۰۶:۴۷:۵۵ +۰۳:۳۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۷|مجلات دسته بندی ها|