طراحی داخلیGrand hotel Portals Nous اثری از مارسل واندرز

Grand hotel Portals Nous

مارسل واندرز یک طراح هلندی است که توجه جهان را در سال ۱۹۹۶ به خاطر صندلی‌های یونیک گرده‌خوردهchair Knotted خود جلب نموده است. وی متولد دوم جولای ۱۹۶۳می باشد. او یک طراح هلندی و مدیر هنری استودیوی Powerhouse در آمستردام است که پروژه های معماری، داخلی و صنعتی را طراحی می کند. او به دلیل طرح های بین المللی شناخته شده است. مارسل در نظر بسیاری به عنوان یک ناهنجاری در دنیای طراحی، مأموریتش را برای ایجاد محیطی سرشار از عشق، زندگی با اشتیاق و رویاهای هیجان انگیز ما به انجام رسانده است.
مارسل در طرح های خود اغلب مواد و تکنیک های نوآورانه با مراجع به سبک های تاریخی و آرکیتایپ های شناخته شده را مخلوط می کند، به طوری که کاربران به راحتی می توانند به قطعات متصل شوند و برای مدت زمان طولانی لذت ببرند. پروژه های قابل توجه او شامل چنین مفاهیم معماری داخلی از قبیل Andaz Amsterdam Prinsengracht، هتل Kameha Grand در بن، هتل Mondrian در میامی، کواسار استانبول Residences  و فروشگاه گل سرسبد Villa Moda در بحرین می باشد، هتل The Andaz Amsterdam Prinsengracht، است که توسط هتل های Hyatt Hotels اداره می شود. 
بسیاری از طرح های مارسل واندرز برای مهمترین مجموعه های طراحی و نمایشگاه های جهان انتخاب شده اند و در همه مجلات برجسته استفاده می شود.

grand Portals Nous (2017  هتل پنج ستاره ای است که  توسط IBEROSTAR اداره می شود جایی که در آن مهمانان از تفریح و سرگرمی لذت بخش بهره مند می شوند. این مجموعه لوکس در یک ساحل باشکوه قرار گرفته و در ساختمان آن از سطوح شفاف، سفید و بازتابنده جهت ایجاد حس سیالیت و دعوت کنندگی استفاده شده است. با تاکید بر طراحی و کار دست، سبک مایورکی Mallorquin style تقویت شده و با منظره اسپانیایی الهام بخش مهمانان گردیده است.

از لابی مزین تا ۶۶ اتاق لوکس هتل، چهار پنت هوس سوئیت و پنج سوئیت ممتاز، مهمانان درون مایه‌ی زندگی را کشف می کنند. بیرون از ساختمان باغ های مختلف و یک استخر با آبشاری به ارتفاع بیش از ۳۰ متر، حیاط خصوصی، سالن بدنسازی، سونا و اتاقهای درمان وجود دارد که در نهایت این مکان را به مقصدی برای برآوردن رویاهایتان تبدیل می کند.  

 

 

۱۳۹۷-۶-۳۰ ۰۵:۳۶:۲۳ +۰۴:۳۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۷|اقامتی-هتلی, بازسازی, پروژه‌های معماری داخلی, مدرن دسته بندی ها|برچسب ها: , |