طراحی داخلی از میامی تا هوستون / فلوریدا (بخش ۳)

Interior Design from Miami

رنگ‌آمیزی گذشته

شرکت طراحی داخلی «پِدلارز ویلِج»

مکان: ساراسوتا، فلوریدا

هدف گری فیخت به عنوان یک طراح داخلی، آن است که شیوه‌ی زندگی و سلیقه‌های شخصی کارفرما را از طریق گفت‌وگو و مشاهده دریابد و سپس این فلسفه را در قالب نوعی طراحی کلاسیک بریزد که زیبا و خوشایند، کاربردی و ماندگار باشد. اصل کلیدی کار او ایجاد احساس آسودگی و روحیه‌ای سرزنده است.

زیبایی و برازندگی سبک سنتی و کلاسیک، حس و حالی از جاودانگی به این اتاق می‌بخشد. فرش و کف مرمری، موجب تشدید اثر نقش و نگارهای سقف می‌شوند. ترکیب سطوح چوبی، اشیای شیشه‌ای و برنجی، و پارچه‌های فورتونی، وجهه‌ی معماری اتاق را افزایش می‌دهد.

 

بافت، حرکت و رنگ در کنار یکدیگر، ظاهری به این اتاق می‌بخشند که بیننده را به تفکر و مکاشفه وا می‌دارد. رنگ‌های مجسمه‌ی دیواری انتزاعی، در روکش یک جفت مبل راحتی تکرار شده است. سطوح صاف و نرم اتاق و اثاثیه با پارچه‌ی زبر کاناپه و مبل‌های دیگر در تقابل قرار می‌گیرند.

دیوارهای ارغوانی، سطوح نمای کاذب، پارچه‌هایی به رنگ جواهرات گران‌بها، و پرتوهای گرم اشیای طلایی به این اتاق خواب اصلی شور و هیجان می‌بخشند.

سقف بلند و نمای کاذب دیوار، صرف غذا را در این اتاق به تجربه‌ای تازه و خوشایند تبدیل می‌کند. فرش تماشایی و آینه‌ای که روی بوفه‌ی توکار با رویه‌ی مرمری نصب شده است بر چشمگیری فضا می‌افزایند.

تزئین ساده، ولی شیک پنجره با پارچه‌ی مواج نقره‌ای و خاکستری کار فورتونی، در ترکیب با رنگ‌های کرم و نارنجی، جلوه‌ی بیشتری به دورنماهای گسترده‌ی بیرون می‌بخشد.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار