پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

طراحی داخلی از میامی

Interior Design from Miami

رنگ‌آمیزی گذشته

شرکت طراحی داخلی «پِدلارز ویلِج»

مکان: ساراسوتا، فلوریدا

هدف گری فیخت به عنوان یک طراح داخلی، آن است که شیوه‌ی زندگی و سلیقه‌های شخصی کارفرما را از طریق گفت‌وگو و مشاهده دریابد و سپس این فلسفه را در قالب نوعی طراحی کلاسیک بریزد که زیبا و خوشایند، کاربردی و ماندگار باشد. اصل کلیدی کار او ایجاد احساس آسودگی و روحیه‌ای سرزنده است.

زیبایی و برازندگی سبک سنتی و کلاسیک، حس و حالی از جاودانگی به این اتاق می‌بخشد. فرش و کف مرمری، موجب تشدید اثر نقش و نگارهای سقف می‌شوند. ترکیب سطوح چوبی، اشیای شیشه‌ای و برنجی، و پارچه‌های فورتونی، وجهه‌ی معماری اتاق را افزایش می‌دهد.

 

بافت، حرکت و رنگ در کنار یکدیگر، ظاهری به این اتاق می‌بخشند که بیننده را به تفکر و مکاشفه وا می‌دارد. رنگ‌های مجسمه‌ی دیواری انتزاعی، در روکش یک جفت مبل راحتی تکرار شده است. سطوح صاف و نرم اتاق و اثاثیه با پارچه‌ی زبر کاناپه و مبل‌های دیگر در تقابل قرار می‌گیرند.

دیوارهای ارغوانی، سطوح نمای کاذب، پارچه‌هایی به رنگ جواهرات گران‌بها، و پرتوهای گرم اشیای طلایی به این اتاق خواب اصلی شور و هیجان می‌بخشند.

سقف بلند و نمای کاذب دیوار، صرف غذا را در این اتاق به تجربه‌ای تازه و خوشایند تبدیل می‌کند. فرش تماشایی و آینه‌ای که روی بوفه‌ی توکار با رویه‌ی مرمری نصب شده است بر چشمگیری فضا می‌افزایند.

تزئین ساده، ولی شیک پنجره با پارچه‌ی مواج نقره‌ای و خاکستری کار فورتونی، در ترکیب با رنگ‌های کرم و نارنجی، جلوه‌ی بیشتری به دورنماهای گسترده‌ی بیرون می‌بخشد.