پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

طراحی داخلی از میامی تا هوستون / فلوریدا (بخش ۴)

Interior Design from Miami to Houston / Florida

Ageless EleganceC

تصاویر بالا و پایین

آسایش و برازندگی به شکلی متناسب در این اتاق نشیمن رسمی احساس می‌شود. اشیای عتیقه‌ی انگلیسی و فرانسوی، آثار هنری مدرن، و پارچه‌هایی با بافت‌های نیرومند و رنگهای چشم نواز، به زمینه‌ای پرآرامش برای کلکسیون زیبای اشیای تزئینی مالک تبدیل می‌شوند.

مکان: جکسن، می سی سی پی

تعریف یک فلسفه‌ی طراحی کار ساده‌ای نیست. آن کارتر به دنبال سبکی است که زمان و کهنگی نشناسد و طراحی را به گونه‌ای به خدمت بگیرد تا با گذشت زمان، پیوسته بر زیبایی اتاقها افزوده شود. او از کار با هر کارفرمای جدید و تلاش برای یافتن نگرشی منحصر به فرد و مختص همان کارفرما لذت می‌برد، چه این پروژه خانه‌ای با سبک تاریخی مشخص باشد، چه یک خانه‌ی ییلاقی ساحلی یا یک سکونتگاه خانوادگی عادی. به عقیده‌ی او، کارفرمایان باید به لوازم ماندگاری توجه نشان دهند که همچون گنجینه‌ای سالها در کنار آنان باقی می‌مانند. رابطه‌ی آرمانی میان طراح و کارفرما تنها با گذشت زمان برقرار می‌شود و تکامل آن به حوصله و دقت فراوان نیاز دارد.

آمیزه‌ای از اشیای دوست داشتنی، چه عتیقه و چه جدید، چه تازه خریداری شده و چه نسلها در خانواده دست به دست گشته باشند، نگرشی است که این شرکت طراحی داخلی می‌کوشد در کارفرمایان خود نیز برای تهیه‌ی اشیای جدید به وجود آورد. به این شکل، هرفضای داخلی به ترکیبی نخبه گزین تبدیل می‌شود که ضمن سنتی بودن، رگه‌هایی از عناصر مدرن را نیز در خود دارد.

بافتهای نرم پارچه‌ای در فرش، پرده‌ها و بالشتک صندلیها به این اتاق غذاخوری رسمی، آسایش و صمیمیت می‌بخشد. میز لاک خورده، بوفه‌ی عتیقه و چلچراغ فرفورژه حال و هوای کلاسیک فضا را افزایش می‌دهند.

مکان: ریج لند، می سی سی پی

«نقاشی کاذب» و پرداخت بافت دار ملایمی که با شیشه و قلم مو روی کابینت‌های سفارشی ساز ایجاد شده است، بر زیبایی این آشپزخانه‌ی سبک روستایی فرانسوی می‌افزاید. منحنی‌های پرپیچ و خم نرده‌ی آهنی پلکان، گویای اصل فرانسوی ترکیب زیبایی و کارایی است.

مکان: ریج لند، می سی سی پی

میز قنادی قدیمی ساخت روئن، به همراه چراغی ساخته شده از یک کوزه‌ی سفالی بر روی آن، به این فضا، که اتاق خانوادگی را از آشپزخانه جدا می‌کند، حال و هوایی مهمان نواز و خوشایند می‌بخشد. دیوار آجری قدیمی، گونه‌ای جذابیت روستایی در این اتاق آفتابگیر و پرنور به وجود می‌آورد.