شهردار شهر تاریخی بندرکنگ به عنوان شهردار برتر ملی در زمینه گردشگری شناخته شد

به گزارش لنگه نیوز ایوب زارعی در تاریخ ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ با مصوبه ی شورای شهر بندرکنگ ، کلید مدیریت این شهر را تحویل گرفت.در ابتدا شاید کمتر کسی باور می کرد که وی بتواند امروز شهر بندرکنگ را به جایی برساند که همه به جای واژه ی خالی “بندرکنگ” ، آن را “شهرتاریخی بندرکنگ” بنامند و شعار مردم این بندرتاریخی ” کنگ برای همه ” شود.

اما نه تنها این اتفاق افتاد بلکه شمارش معکوس ثبت جهانی این بندرتاریخی نیز آغاز شده است و همین روزهاست که در رسانه های کشور بخوانیم که ” شهرتاریخی بندرکنگ،ثبت جهانی شد”.

شهردار شهر تاریخی بندرکنگ امروز به سمت پایتخت کشور در سفر است تا تندیس و لوح برگزیده برتر ملی را به عنوان شهردار نمونه کشور در زمینه ی گردشگری را از سایر رقیبان خود که با بودجه های بالاتر و آب و هوای بهتر با وی به رقابت می پرداختند را متعلق به خود کند.

ایوب زارعی از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان شهردار نمونه کشور در زمینه گردشگری انتخاب شد و از وی دعوت شده که برای دریافت تندیس و لوح برگزیده برتر ملی ، سه شنبه در محل سالن همایش های بین المللی اجلاس سران گشورهای اسلامی حضور بهم رسانند.

این روزها که توسعه ی گردشگری در کشور و در دولت حرف اول را می زند ، افتخار بسیار بزرگی است که این تندیس و این مقام به نام شهر تاریخی بندرکنگ ثبت شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ،۱۰:۲۷:۳۷ +۰۰:۰۰۲۹ شهریور ۱۳۹۶|دسته‌ها: رویدادهای معماری ایران|برچسب‌ها: , , , , |