پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

شهردار شهر تاریخی بندرکنگ به عنوان شهردار برتر ملی در زمینه گردشگری شناخته شد

به گزارش لنگه نیوز ایوب زارعی در تاریخ ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ با مصوبه ی شورای شهر بندرکنگ ، کلید مدیریت این شهر را تحویل گرفت.در ابتدا شاید کمتر کسی باور می کرد که وی بتواند امروز شهر بندرکنگ را به جایی برساند که همه به جای واژه ی خالی “بندرکنگ” ، آن را “شهرتاریخی بندرکنگ” بنامند و شعار مردم این بندرتاریخی ” کنگ برای همه ” شود.

اما نه تنها این اتفاق افتاد بلکه شمارش معکوس ثبت جهانی این بندرتاریخی نیز آغاز شده است و همین روزهاست که در رسانه های کشور بخوانیم که ” شهرتاریخی بندرکنگ،ثبت جهانی شد”.

شهردار شهر تاریخی بندرکنگ امروز به سمت پایتخت کشور در سفر است تا تندیس و لوح برگزیده برتر ملی را به عنوان شهردار نمونه کشور در زمینه ی گردشگری را از سایر رقیبان خود که با بودجه های بالاتر و آب و هوای بهتر با وی به رقابت می پرداختند را متعلق به خود کند.

ایوب زارعی از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان شهردار نمونه کشور در زمینه گردشگری انتخاب شد و از وی دعوت شده که برای دریافت تندیس و لوح برگزیده برتر ملی ، سه شنبه در محل سالن همایش های بین المللی اجلاس سران گشورهای اسلامی حضور بهم رسانند.

این روزها که توسعه ی گردشگری در کشور و در دولت حرف اول را می زند ، افتخار بسیار بزرگی است که این تندیس و این مقام به نام شهر تاریخی بندرکنگ ثبت شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ،۱۰:۲۷:۳۷ +۰۰:۰۰۲۹ شهریور ۱۳۹۶|دسته‌ها: رویدادهای معماری ایران|برچسب‌ها: , , , , |