پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

شرایط و ضوابط۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ،۲۳:۴۷:۲۱ +۰۰:۰۰

با سلام و عرض تشکر!

همراه گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده‌ی بهینه از مقالات، خدمات و برنامه‌‏های حمایتی هنر معماری آنلاین به دقت ملاحظه فرمایید.

 1. ورود و استفاده از این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
 2. طبق قوانین نشر دیجیتال، تصاویر مقالات از تاریخ 20 دی 1397 به قبل (یعنی تا زمانیکه هنرمعماری آنلاین هنوز بصورت اشتراکی نبود) نمایش داده نمی‌شوند تا فرایند کپی رایت آنها طی شود. مقالات از این تاریخ به بعد لیکن بدون مشکل نمایش داده خواهند شد. در صورت نیاز به تصاویر یک مطلب خاص با ما مکاتبه نمایید.
 3. ما صحت علمی مطالب ارائه شده را به پشتیبانی قدمت خود تأیید می‌کنیم اما دانش در حال پیشرفت است. با حضور مداوم در این فضای علمی خود را به روز نگه دارید.
 4. کلیه اصول و رویه‏‌های ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
 5. ما برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌کنیم که در واقع یک جزوه‌ی آموزشی است. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت خود در خبرنامه را با ارسال ایمیل به ما لغو نمایند.
 6. ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کنیم.
 7. هنر معماری آنلاین تا حدودی هوشمند و ضد سرقت علمی است اما امکان خطا همیشه وجود دارد. به هر حال همه مطالب در دسترس این سایت جزئی از اموال مؤسسه‌ی هنر معماری قرن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این گروه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.
 8. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از محتوا، دانلود یا کپی کردن آنها با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند.
 9. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه‌های رسمی این سایت یعنیwww.AOAonline.ir یا www.AOA.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.
 10. لطفا در درج نقدها، نظرها، و اعلام مصادیق خود، آداب اجتماعی و اخلاق علمی را رعایت فرمائید.
 11. بدیهی است که ما جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، محتوای غیر ضروری را حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را منتشر می‌کنیم.
 12. تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 13. وب‏‌سایت هنر معماری آنلاین هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و اطلاعات درج شده در سایت‌های دیگر با نام هنر معماری آنلاین مورد تأیید علمی ما نیست.

© کلیه محتویات سایت هنر معماری آنلاین شامل قانون حق تکثیر شده و به موسسه‌ی هنر معماری قرن تعلق دارد.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، هنر معماری آنلاین هیچ گونه مسئولیتی ندارد.