دعوت شرکت توسعه فضاهای فرهنگی جهت انجام مطالعات در راستای موضوعات معماری و شهرسازی

شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در راستای تحقق فرمایشهای مقام معظم رهبری در تحقق یافتن شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، حمایت از نخبگان و شرکتهای دانش بنیان را در دستور کار خود قرار داده و بنا دارد از ظرفیتهای این شرکت، نخبگان و دانشجویان حداکثر استفاه را در پروژه های خود داشته باشد.

شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران، همواره از توانایی ها و ظرفیتهای شرکت های دانش بنیان در پروژه خود بهره گرفته است چرا که مسئولان این شرکت معتقدند توجه به این امر مهم از ارکان تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار به شمار می آید. بنابراین با توجه به تاکیدات شهردار محترم تهران مبنی بر اینکه باید شرکت‌های دانش‌بنیان در اقتصاد شهری تقویت شود، به همین دلیل، از مجموعه ها و شرکتهای دانش بنیان که منابع مهم در ایجاد اشتغال و کارآفرینی به شمار می آیند، تقاضا داریم تا در پروژه های مختلف نهایت همکاری و تعامل را با ما داشته باشد.

شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تلاش دارد در راستای اجرای سیاست های فرهنگی شهرداری تهران، تبدیل تهران به جهان شهری فرهنگی، دانش بنیان و معیار در دنیای اسلام را با هدف تأمین سرانه فضاهای فرهنگی و توزیع عادلانه این اماکن در سطح شهر را تحقق بخشد.

ماموریت این شرکت محدود به تهیه و اجرای سازه های فرهنگی نبوده و انجام مطالعات پایه ای و محتوایی را در حوزه فعالیت های فرهنگی در دستور کار خود قرار داده و تغییر رویکرد شهرداری تهران، از سازمانی خدماتی به نهادی اجتماعی در طول سال های اخیر و تلاش برای ایجاد عدالت اجتماعی و بهره مندی از امکانات شهری باعث توجه ویژه مدیریت شهری به توسعه فضاهای فرهنگی در سطح شهر تهران شده است.

شرکت توسعه فضاهای فرهنگی احداث پروژه های عظیم فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را در کارنامه خود دارد، چرا که سیاست این شرکت ایجاد بناها و فضا های ماندگار فرهنگی است.
شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در پروژه های مختلف از جمله باغ کتاب تهران و مجموعه سراسرنمای مقاومت که به‌ عنوان منحصر به فردترین پروژه شهری محسوب می شود به توان و تخصص متخصصان ایرانی، شرکتهای دانش بنیان، نخبگان و دانشجویان اعتماد کرد و همین امر منجر به کاهش هزینه ها و افزایش سرعت تکمیل پروژه شد. بنابراین در ادامه فعالیت ها، از شرکتهای دانش بنیان دعوت می کنیم که با ارایه طرحها و برنامه های خود، ما را در احداث و تکمیل ابرپروژه های فرهنگی این شرکت که نماد اقتصاد مقاومتی در آنها مشهود است ، یاری کنند.


 

شرکت توسعه فضاهای فرهنگی در نظر دارد جهت انجام مطالعات در راستای موضوعات مطرح‌شده در جدول ذیل، از اشخاص حقوقی و حقیقی واجد شرایط و دارای سابقه فعالیت در موضوعات مذکور دعوت به عمل آورد:

 

 ردیف  شرح
 1  پهنه فرهنگی رودکی (محدود به خیابان های انقلاب، حافظ، نوفل لوشاتو و ولیعصر (عج))
 2  ساماندهی، مرمت و بازسازی خانه های مشاهیر
 3  توسعه و رونق راسته تئاتر و هنر نمایشی
 4  توسعه و رونق راسته ساز و نوا
 5  موزه اسباب بازی ایران
 6  گذر فرهنگی لاله زار
 7 پردیس های سینمایی، رفاهی، ورزشی مناطق
 8 توسعه و رونق راسته کتاب فروشی ها
 9 توسعه و رونق راسته صنایع دستی

 

 

شرایط شرکت در فراخوان :

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند مدارک، مشخصات و روزمه کاری و پیشنهادات و ایده های مرتبط با بندهای جدول فوق را جهت ارزیابی از تاریخ ۹۷/۰۳/۳۰ حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۴/۱۲ به واحد دبیرخانه شرکت تحویل دهند. (محل تحویل مدارک: خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، بن بست ششم، پلاک ۱۱، طبقه همکف، دبیرخانه)

۱۳۹۷/۴/۱۵ ،۰۶:۵۹:۱۸ +۰۰:۰۰۱۵ تیر ۱۳۹۷|دسته‌ها: رویدادهای معماری ایران|برچسب‌ها: |