پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

درباره ما۱۳۹۸/۲/۲۰ ،۰۶:۰۸:۵۱ +۰۰:۰۰

سلام!


این وبسایت چیست و به کجا وابسته است؟


هنر معماری آنلاین(AOAonline)، تنها پایگاه خبری در ایران با کسب مجوز از اداره مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که بصورت تخصصی به حوزه‌های معماری، طراحی داخلی و طراحی صنعتی می‌پردازد. این وب‌سایت بخشی از ماتریس رسانه‌ای گروه فرارسانه‌ای هنر معماری( AOAhypermedia Group) می‌باشد.

این وبسایت چه محتوایی در بر دارد؟


هنر معماری آنلاین تولیدات پژوهشی و اطلاعات فنی مرتبط با دانش معماری را از طریق مقالات و یادداشت‌های پژوهشی(Articles And Essays) به مخاطبین خود منتقل می‌نماید و می‌کوشد خلاء نگاه علمی در فضای وب معماری ایران را پر نماید. این وبسایت همچنین مقالات سی شماره نخست فصلنامه‌ی هنر معماری را به همراه متن کتبی که چاپ آنها به اتمام رسیده است را منتشر می‌نماید. بخش خبری وبسایت پوشش دهنده‌ی رویدادهای مهم معماری ایران است.


هنر معماری آنلاین چه مزیتی نسبت به دیگر وبسایت‌ها دارد؟


تعداد وبسایت‌هایی که در جهان با رویکرد صرفاً «انواع کاربری پروژه‌ها(Projects Categories)» فعالیت می‌کنند از ۱۲۰۰ عدد گذشته است اما وبسایت‌های با رویکرد پژوهشی و دانش‌افزا هنوز به عدد ۱۰ نرسیده است و باعث افتخار مجموعه‌ی هنر معماری است که وبسایت هنر معماری آنلاین یکی از این وبسایت‌ها است که با زبان پارسی فعالیت می‌کند. هنر معماری آنلاین هیچ محدودیت ابعادی و ساختاری‌ای ندارد زیرا اساساً این وبسایت با دیدگاه ساخت یک شبکه‌ی وب از نوع نسل سوم طراحی شده است. وجود لینک‌های متنوع و آزاد(Cross Links)، طراحی هنرمندانه و گرافیک حرفه‌ای، هنر معماری آنلاین را به عنوان الگویی از اصالت تفکر مدرن در بین دیگر رسانه‌های مجازی مطرح نموده است.


این وبسایت از چه پشتیبانی رسانه‌ای برخوردار است؟


هنر معماری آنلاین از پشتیبانی قدرتمند ۲۴۰۰۰نسخه از مجله‌ی هنر معماری در سال و آمار ۱۹۰۰۰ نفری فالوورهای شبکه‌ی اینستاگرام هنر معماری برخوردار است. حضور در هنر معماری آنلاین برای عموم خوانندگان و علاقه‌مندان دانش معماری رایگان است. شرکت‌ها و صنایع معماری نیز می‌توانند با استفاده از طرح‌های متنوع تبلیغاتی و حمایتی تعریف شده، در این فضای علمی حضور داشته باشند. این حضور علاوه بر محاسن ذکر شده در بالا، مزایای زیر را نیز در بر دارد:

  • حضور در تنها وبسایت ایرانی نشأت گرفته از یک گروه رسانه‌ای واقعی با سابقه‌ی ۲۶ ساله در حوزه‌ی نشریات و کتاب‌های معماری
  • حضور در بازوی دیجیتال گروه فرارسانه‌ای هنرمعماری به عنوان یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین رسانه‌های معماری در ایران
  • امکان حضور همزمان در دیگر شبکه‌های رسانه‌ای هنر معماری و افزایش ضریب اثربخشی بر جامعه‌ی هدف
  • همگام شدن برند شما با اقدامات علمی فرهنگی گروه هنر معماری به دلیل حضور نزدیک و همزمان
  • آزادی عمل صد درصدی برای درج انواع ویدئو، تصویر، متن، لوگو، فایل‌های قابل دانلود، صدا و…
  • امکان ساخت صفحه‌ی ویژه‌ی سازمان تحت مدیریت شما در ساب‌پورتال‌های هنر معماری آنلاین
  • امکان تغییر در آرایش و محتوای صفحات در هر زمان و با حداکثر سرعت و امکان ارتقای لحظه‌ای به کلاس‌های بالاتر
  • امکان اخذ مشاوره‌ از واحد گرافیک و تحقیق و توسعه‌ی هنر معماری برای جهت‌بخشی منطقی و اثرگذاری بهتر اقدامات شما

لوگوی هنر معماری آنلاین چه مفاهیمی دارد؟


ایده نخستین شکل‌گیری این لوگو، نزدیکی آن به مادر سازمانی خود، یعنی لوگوی بازوی دیجیتال گروه هنر معماری(وبسایت هنر معماری) بوده است. لوگوی هنر معماری به لحاظ شکلی از حروف نخست بیان انگلیسی عبارت «هنر معماری» یعنی «Art Of Architecture» الهام گرفته است. این بخش از لوگو به ماهیت بین‌المللی ما اشاره دارد.

این کوشش و همگامی بین‌المللی جدا از زمینه‌ زندگی و اعتقادی ما نیست. بنابراین این نوشتار(AOA) به خط کهن‌ترین تمدن مشرق زمین(و حتی جهان)، یعنی تمدن جیرفت نوشته شده است.

رنگ سبز انتخاب شده برای این نشان نمادی است از صلح‌طلبی ما در این مجموعه که میوه‌ای است از آموزه‌های ملی و مذهبی فرهنگ کشور ما. همچنین رنگ خاکستری نوشته شده برای عبارت آنلاین در زیر این نشان را به دلیل زیبایی‌شناختی و خنثی بودن و طرفداری از نظریه‌ی حق آزادی بیان انتخاب کرده‌ایم. ما اعتقاد داریم صلح‌طلبی و اعتقاد به اصول ملی و مذهبی در عین رعایت آزادی بیان، راه واقعی تولید و نشر علم می‌باشد و اینها اهدافی جدا از ماهیت شکل‌گیری این وب‌سایت نبوده است.

پرسش‌های دیگری دارید؟


اگر هنوز هم شما در باب این وبسایت پرسش‌هایی دارید می‌توانید از طرق زیر آنها را طرح نمایید:

مرکز ما: مؤسسه‌ی هنر معماری قرن، هنرمعماری: فرارسانه

اینستاگرام ما

تلگرام رسمی ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۳۴۲۹۶۰ – ۰۲۱۸۸۳۴۲۹۶۱

آدرس: خیابان شهید مفتح شمالی – پایین‌تر از خیابان شهید مطهری – خیابان زهره – خیابان قابوسنامه – پلاک یک – واحد شش


آمار صفحه بر اساس آخرین به روز رسانی اطلاعات هنرمعماری در تاریخ بیستم اردیبهشت نود و هشت می‌باشد.

logo-samandehi

وبسایت هنرمعماری آنلاین در چارچوب قانون و اقدامات علمی و منطقی حرکت می‌نماید. بنابراین این وبسایت اقدام به اخذ نمادهای فرهنگی و مدارک قانونی نموده است. شما می‌توانید بخشی از نشان‌ها را در این قسمت مشاهده بفرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی این لوگوها کلیک نمایید. ما همچنین برای اینکه بتوانیم به خدمات رایگان خود ادامه دهیم از حمایت‌های شرکت‌های بخش خصوصی استقبال می‌کنیم.