پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

جایزه‌‌ی انیمشین (انیماگوی) 2017: جایزه‌ی ویژه‌ی معماری به کوشش مجله‌ی DETAIL

Animago-2017-Artikel-1-Teaser-1500

در سال 2017 جایزه ی انیماگو بار دیگر مسابقه ای را برای بهترین فیلم در حوزه ی تجسم معماری، با برگزاری و حمایت مجله ی DETAIL ترتیب داده است. راه های نگریستن ما با سرعت غیر قابل تصوری در حال تغییر است و دیگر کسی نمی تواند جلوی این تغییرات را بگیرد. تجسم سازی معماری و ارائه ی آن نه تنها موجب توسعه ی راه حل های مولد می گردد، بلکه باعث انتقال درست آنها به کارفرمایان و مشتری ها می شود. علاوه بر این کیفیت قصه گویی و طراحی مرتبط با مخاطب و حرکات زنده از عواملی هستند که در این شیوه تأمین می گردند. آیا معماران می توانند در این زمینه از بهترین کارشناسان صنعت جلوه های بصری بیاموزند؟

از سال 1977 جایزه ی انیماگو در حوزه های مربوط به ساخت تصاویر 3 بعدی و انیمیشن در حال برگزاری است. تاکنون بیش از 22000 اثر برای ارزیابی در این جایزه ارائه شده اند و سال گذشته این جایزه جشن 20 مین سالگرد تأسیسش را با اجرای 13 کنفرانس در 9 کشور گوناگون برگزار نمود. 1076 نفر از 58 کشور گوناگون در این جایزه شرکت کرده بودند. امسال نیز 11 دسته بندی برای مسابقه، شامل جایزه ی ویژه ی معماری اعلام شده است.  هیئت داوران قرار است طراحی، کانسپت پروژه و ترکیب بندی کلی را قضاوت کنند. این دسته بندی سال گذشته به دلیل استقبال زیاد برای به نمایش در آوردن معماری به این مسابقه اضافه شد. شرکت در این جایزه رایگان می باشد و فرصتی را برای همگان فراهم می آورد تا بهترین محصولات خود را در این زمینه به قضاوت گذاشته تا جایگاه خود را در این صنعت بشناسند.

جشن اهدای جوایز در 7 سپتامبر 2017 در مرکز فرهنگی Gasteig در مونیخ برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ارسال آثار برای این دوه از جوایز 31 می 2017 می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.animago.com/animago2017/award/ مراجعه نمایید.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ،۱۰:۲۸:۳۶ +۰۰:۰۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶|دسته‌ها: مسابقات|برچسب‌ها: , , , |