تالار شیخ بهایی- اصفهان(شاهین شهر)

Sheikh  Bahaei  Hall – Isfahan

شاهین شهر با جمعیت بیش از ۱۴۳۰۰۰ نفر همواره موقعیت مناسبی در اصفهان بزرگ داشته است. به همین منظور، پیش بینی مجموعه‌های فرهنگی و احداث تالارهای چندمنظوره‌ای در آن، لازم و قابل تحسین به نظر می‌رسد. تالار شیخ بهایی یکی از پروژه‌های منحصر به فرد شهرداری شاهین شهر است که در سال ۱۳۸۰ شروع و در فروردین ۱۳۸۶ به همت شهردار وقت، جناب آقای مهندس کریمیان و پرسنل فنی شهرداری به مدیریت آقای مهندس سعید ابریشمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سالن سینما

زیربنای این تالار زیبا که در حاشیه‌ی بلوار امام خمینی شاهین شهر قرار گرفته، ۳۵۰۰ متر مربع است. نمای آن از جنس کامپوزیت، به همراه شیشه‌های دوجداره‌ی بدون قاب (frameless) و با بهره گیری از معیارهای نوین جهانی طراحی و ساخته شده است. این مجموعه دو سالن بزرگ و زیبا نیز دارد. از فضاهای دیگر این مجموعه می‌توان از دو لابی بزرگ در ورودی سالن‌ها، چند سالن کنفرانس تخصصی و همچنین فضاهای پشتیبانی نام برد.

سمت راست عکس: لابی طبقه‌‍ی اول،  سمت چپ عکس: انتظار سینما

سالن آمفی تئاتر

سالن آمفی تئاتر با ظرفیت تقریبی ۷۵۰ نفر، به دو قسمت عادی و VIP برای استقرار مهمانان ویژه  و امکانات دسترسی متفاوت از طریق دو راه پله‌ی مجهز بیرونی است. مصالح به کاررفته در دکوراسیون داخلی این سالن، ترکیبی از MDF و باریسل است. از جمله دیگر خصوصیات این سالن می‌توان به نورپردازی با قابلیت تغییر رنگ اشاره کرد.

سالن سینما

در این سالن با ظرفیت ۱۷۰ نفر امکان پخش فیلم آپارات به همراه صدای دالبی و ویدئوپروجکشن پیش بینی شده است.

سالن کنفرانس

انتظار لابی طبقه‌ی همکف

سالن آمفی تئاتر

لابی طبقه‌ی همکف

سمت راست عکس: انتظار لابی،  سمت چپ عکس: ورودی آمفی تئاتر