پایگاه خبری هنرمعماری آنلاین زین بعد بر روی آدرس زیر به روز رسانی خواهد شد.

برگزاری دوره‌های جامع علوم اعصاب برای معماران در NewSchool

مدرسه­‌ی (NewSchool of Architecture & Design) دوره‌­های جامعی را برای حرفه‌ای‌ها و علاقمندان به معماری برگزار می‌نماید. این دوره‌ها در طول تابستان بوده و شامل سخنرانی‌های تخصصی، رویدادهای شبکه‌ای و کارگاه خواهد بود. همچنین شرکت کنندگان در این دوره‌های معماری واجد شرایط دریافت اعتبارات تحصیلی AIA خواهند بود. یکی از این دوره‌ها در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آگوست، برابر با ۲۳ تا ۲۶ مرداد، با عنوان «علوم اعصاب برای معماران» انجام می‌گیرد.

شرکت کنندگان در این برنامه می توانند به دانشی عمومی درباره‌ی مغز و جنبه‌هایی که می‌تواند بر فضا تأثیر بگذارد دست یابند. هدف از این برنامه، طراحی مبتنی بر شواهد و پایه‌گذاری مفاهیم علوم اعصاب در معماری می‌باشد. ادامه‌ی این تحصیلات در AIA امکانپذیر خواهد بود.

این برنامه‌ی ۴ روزه، شامل سخنرانی‌هایی از دانشکده‌های مشهور جهان، ورکشاپ‌ها، اردوها و سفرهای شهری، به همراه امکان استفاده از تسهیلات NewSchool مانند کتابخانه‌ی وِلچ، استودیوهای طراحی و آزمایشگاه‌ها و مواد مورد نیاز می‌باشد. استیون هال و یوهانی پالاسما به عنوان سخنرانان ویژه در پانل‌ها شرکت می‌نمایند. از اعضای هیئت علمی دانشکده‌ی علوم اعصاب NewSchool نیز ژیل کوک و تاتیانا برگر به آنها ملحق خواهند شد. مهمانان ویژه و دانشمندان عصب‌شناس بسیاری نیز مانند دبیر مؤسسه‌ی دانشکده‌ی علوم زیست شناسی UC سن دیگو، Eduardo Macagno و Sergei Gepshtein، دکترا از مؤسسه‌ی سالک در این برنامه حاضر خواهند شد. هزینه‌ی شرکت در این دوره ۲۵۰۰ دلار خواهد بود.

دریافت اطلاعات بیشتر:

http://degrees.newschoolarch.edu/executive-courses/

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ،۱۰:۲۸:۰۱ +۰۰:۰۰۳۰ تیر ۱۳۹۶|دسته‌ها: رویدادهای معماری ایران, معماری امروز|برچسب‌ها: , |