«باغ کتابی» با ده سالن سینما!

سینما تیکت نوشته است که : سعیدطباطبایی مدیریت پردیس سینمایی مجموعه باغ کتاب، گفت: با توجه به تعداد سالن های سینمایی و وجود آمفی تئاتر، امکان پخش و اجرای چندین فیلم و تئاتر به طور همزمان در این مجموعه وجود دارد. در سالن های این مجموعه از آخرین استانداردهای سینمایی استفاده شده است و سالن اصلی آن به صورت چند منظوره یعنی سینمایی، آمفی تئاتر، اجرای موسیقی و… مورد بهره برداری قرار می گیرد.


وی با اشاره به اینکه سالن های سینما و سینما تئاتر در بلوک c  باغ کتاب در ۴ طبقه شامل لژ به متراژ ۷۶ متر مربع، سالن همکف به متراژ ۵۲۲ مترمربع و سن سالن به متراژ ۴۰۰ متر مربع است، اظهار کرد: اتاق گریم و کارگردانی انتهای سن به متراژ ۱۴۶ متر مربع و یک باب انباری در زیر سکوهای سالن به متراژ ۱۹۱ متر مربع از دیگر بخش های این مجموعه است.
 وی با بیان اینکه سالن شماره ۲ واقع در تراز ۱ دارای ۱۹۳ صندلی است، بیان کرد: سالن به متراژ ۲۵۸ متر مربع، اتاق فرمان به متراژ ۲۳ متر مربع از جمله بخش های این سالن به شمار می آید.


سالن «هشت» با ظرفیت ۱۱۵ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)

سالن «نه» با ظرفیت ۱۱۸ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «ده» با ظرفیت ۱۳۱ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «پنج» با ظرفیت ۲۹ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «سه» با ظرفیت ۵۰ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «چهار» با ظرفیت ۳۰ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «شش» با ظرفیت ۲۳ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «یک» با ظرفیت ۴۸۰ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «یک» با ظرفیت ۴۸۰ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن «یک» با ظرفیت ۴۸۰ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)


سالن شماره «هفت» با ظرفیت ۱۳۱ نفر (پردیس سینمایی باغ کتاب)وی با اشاره به اینکه سالن شماره ۳، ۴، ۵ و ۶ به ترتیب دارای ۵۰، ۳۰، ۲۹، ۲۳ صندلی است، افزود: فضای حدود ۱۰ متر جهت گیشه نیز در فضای عمومی طبقه همکف بلوک c  قرار دارد.
 این پردیس سینمایی در قالب ۱۰ سالن سینمایی که در مدت سه ماه ساخته شده است با حضور شهروندان به بهره برداری رسیده است و از چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه با اکران فیلم های به روز سینما افتتاح می شود.
این مجموعه واقع در بزرگراه حقانی-ورودی کتابخانه ملی-پردیس سینمایی باغ کتاب است.
خرید بلیت پردیس باغ کتاب

بیشتر بخوانید، بیشتر آگاه باشید!  برگزاری نشست باغ کتاب تهران + نقشه محل برگزاری رویداد
۱۳۹۶-۱۱-۱۹ ۰۸:۰۹:۵۰ +۰۳:۳۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶|رویدادهای معماری ایران دسته بندی ها|برچسب ها: |