اعلام برندگان مسابقه ملی جایزه معمار ۱۳۹۷: طراحی المان و محوطه ورودی مرز استان فارس و بوشهر – شهر کنارتخته

رتبه ۱  هیئت داوران 

کد۳۱۱ از استان فارس – شیراز 

سرگروه : آقای مهدی دهیادگاری

اعضاء : اسماء نوحی – محمد زارع-نازنین فرح 

رتبه ۲ هیئت داوران

کد۱۰۰ از استان اصفهان – اصفهان

سرگروه : آقای محمود رضا صمدی

اعضاء گروه : آیلین نصیری – ریحانه ایوانی

رتبه ۳ هیئت داوران 

 

کد۲۲۲ از استان فارس – شیراز 

سرگروه : آقای یاشار منتظری

اعضاء گروه : نگار مقتدایی 

رتبه ۴  هیئت داوران

کد۴۷۷ از استان تهران – تهران

سرگروه : سرکار خانم نگار کماسی

اعضاء گروه : کیمیا نخجوانی – محمد موسوی

رتبه ۵ هیئت داوران 

کد۵۴۶ از استان تهران  – تهران

سرگروه : آقای علی جابری

اعضاء گروه : تک نفره  

رتبه ۶ هیئت داوران

کد ۱۰۳ از استان فارس – شیراز
سرگروه : سرکارخانم شهناز ابراهیمی شاد
اعضاء گروه : رامین کاظم زاده

رتبه ۷  هیئت داوران 

کد۷۶۲  از استان اصفهان  – اصفهان

سرگروه : آقای مجید رضایی

اعضاء گروه : مهناز شمس – مهدی عسکری

رتبه ۸  هیئت داوران 

کد۶۴۶ از استان خراسان – مشهد

سرگروه : آقای حمید پدرزه

اعضاء گروه : کسری کیامرز – پریناز حسنی 

رتبه ۹ هیئت داوران 

کد۳۲۱ از استان فارس – شیراز 

سرگروه : سرکار خانم آیلر رفیعی

اعضاء گروه : سعید معینی – زهرا نوربخش

رتبه ۱۰  هیئت داوران 

کد۷۸۸ از استان آذربایجان شرقی – تبریز

سرگروه : سرکارخانم سمانه شاهدی

اعضاء گروه : تک نفره

شایسته تقدیر  هیئت داوران 

کد۵۶۶ از استان مازندران – قائمشهر

سرگروه : آقای هادی نجار

اعضاء گروه : کیمیا ملک زاده – امین طهماسبی اوریمی

شایسته تقدیر  هیئت داوران 

کد۹۱۹  از استان البرز – کرج

سرگروه : سرکار خانم لیلا تشکری

اعضاء گروه : تک نفره

شایسته تقدیر هیئت داوران

کد۳۱۴ از استان تهران – تهران
سرگروه : آقای رامین عباسی
اعضاء گروه : زهرا جمالی – محمد امین عزیز مقدم

شایسته تقدیر  هیئت داوران 

کد۲۲۴ از استان خراسان – سبزوار

سرگروه : آقای امیرحسین کیخسروی

اعضاء گروه : سجاد باقرزاده

شایسته تقدیر  هیئت داوران 

کد۳۵۱ از استان خوزستان – اهواز

سرگروه : آقای علی هلاله

اعضاء گروه : تک نفره 

شایسته تقدیر  هیئت داوران 

کد۶۰۲ از استان اصفهان – اصفهان

سرگروه : سرکار خانم مهسا شاه طالبی

اعضاء گروه : آرزو جعفری – هوتن شاطرپور اصفهانی

شایسته تقدیر  هیئت داوران 

کد۱۰۲ از استان فارس – شیراز 

سرگروه : آقای محسن لهراسب

اعضاء گروه : تک نفره

 شایسته تقدیر  هیئت داوران 

کد۲۶۳ از استان فارس – شیراز 

سرگروه : آقای علی رضا دلپذیر

اعضاء گروه : امیررضا اشکانی اصفهانی 

شایسته تقدیر از دیدگاه عموم ( پنج اثر برگزیده عموم )

کد۹۸۸ از استان گلستان – گرگان

سرگروه : آقای حامد کشیر

اعضاء گروه : لادن معتمدی کوچکسرایی- محمد رضا باقری

شایسته تقدیر از دیدگاه عموم ( پنج اثر برگزیده عموم )

کد۶۰۲ از استان اصفهان – اصفهان

سرگروه : سرکار خانم مهسا شاه طالبی

اعضاء گروه : آرزو جعفری – هوتن شاطرپور اصفهانی

شایسته تقدیر از دیدگاه عموم ( پنج اثر برگزیده عموم )

کد۲۲۲ از استان فارس – شیراز 

سرگروه : آقای یاشار منتظری

اعضاء گروه : نگار مقتدایی

شایسته تقدیر از دیدگاه عموم ( پنج اثر برگزیده عموم )

کد۳۱۴ از استان تهران – تهران 

سرگروه : آقای رامین عباسی

اعضاء گروه : زهرا جمالی – محمد امین عزیز مقدم

شایسته تقدیر از دیدگاه عموم ( پنج اثر برگزیده عموم )

کد۶۳۷ از استان فارس – شیراز 

سرگروه : آقای محمد مهدی نیک آیین

اعضاء گروه :  علی جعفریان – نیلوفر لک

۱۳۹۷/۹/۱۲ ،۰۶:۱۵:۵۱ +۰۰:۰۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۷|مسابقات دسته بندی ها|